Telefonu 1 Yıl Bırakana 100.000 Dolar Ödül

Paylaş!

Telefonu 1 Yıl Bırakana 100.000 Dolar Ödül. Coca Cola firmasının sahibi olduğu Energy Brands markası, akıllı telefonunu 1 yıl yani tam olarak 365 gün boyunca kullanmayan birine 100 bin dolar değerinde ödül verecek. Akıllı cihazların günümüzde birçok alanda yer edindiği ve hem cep telefonlarından hem de bilgisayarlardan edinilen sosyal medya ağlarına olan bağlılık gün geçtikçe artıyor.

İnsanların günün çoğunluğunu akıllı cihazlarında yer alan sosyal medya ağlarında ya da oyun oynarken geçirmesi kişisel hayatı da birebir etkileyen bir etmen. Uyumadan önce yastığın altına saklanan telefon, uyurken dahi yanınızda olmasını istediğiniz bir teknolojik alet olarak karşımıza çıkıyor.

Bu rutine alışmış olan bir kişinin 1 yıl boyunca cihazını bırakması ve kullanmaması kulağa ilk duyulduğunda ürkütücü geliyor. Witamin Water Twitter sayfası üzerinden yapılan duyuru ile beraber telefonunu 1 yıl boyunca bırakan bir kişiye 100 bin dolar değerinde verilecek olan ödül yarışması için start verildi.

Yarışma Koşulları

100 bin dolar değerindeki bu ödüle katılmak isteyen kişiler için bazı koşullar söz konusu. İlk olarak kullanıcının Twitter ya da Instagram hesabı üzerinden Witamin Water hesabını etiketleyerek neden bu yarışmaya katılmak istediğini anlatması gerekiyor. Yapmış olduğu açıklamadaki gönderisine #nophoneforayear ve #contest hastaglerinin de eklenmesi önemli. 8 Ocak 2019 tarihi yarışmanın son başvuru tarihi olmakla beraber bu tarihe kadar gönderilerin hesaba ulaştırılması gerek. Twitter ya da Instagram uygulamaları üzerinden yarışmaya dört farklı fikir ile katılma imkanı kullanıcılara sunuluyor.