Galaxy Serisinin Yeni Ürünü Note 10’un Tanıtım Tarihi

Paylaş!

Galaxy Serisinin Yeni Ürünü Note 10’un Tanıtım Tarihi . Akıllı telefon sektöründeki kalitesiyle yıllardır öncü konumda olan Samsung kullanıcılar tarafından merakla beklenen Galaxy Note serisinin yeni ürünü Note 10’un ne zaman kullanıcılara tanıtılacağını belirledi.

Açıklanan bilgilere göre Note 10’da ekran/gövde oranını maksimize etmek için Samsung Galaxy S10’da ki gibi ekranın içinde bir ön kamera yer alacak. Fakat S10’dan farkı ise bu ön kamera ekranın orta-üst kısmına konumlandırılmış. Ekran boyutu olarak 6,28 ve 6,75 inçlik büyük ekranlı iki model tanıtması beklenen Samsung’un 5G desteğinide Note 10 ile ürünlerinde sunmaya başlaması bekleniyor.

Note 10 Harici Ürünlerde Tanıtılacak

Unpacked ismi verilen etkinlikte yalnızca Note 10 değil birkaç ürün daha tanıtılması gündemde görünüyor. Bu ürünler arasında Samsung Galaxy Fold ve Samsung Galaxy Home var. Samsung’un resmi hesaplarında yapılan paylaşıma göre Note 10,S Pen ile birlikte geliyor.

Samsung’un lansman etkinliği Unpacked, 7 Ağustos 2019 Türkiye saati ile 23.00’da başlayacak. Barcylay’s Center/ New York’ta gerçekleşecek bu etkinlik Samsung’un resmi sitesi üzerinden canlı izlenebilir olacak.