Hyundai 44 Farklı Elektrikli Araç Üretimi Yapacak

Paylaş!

Hyundai 44 Farklı Elektrikli Araç Üretimi Yapacak. Hyundai firmasının 2025’e kadar olan planları içerisinde, araçlarında mevcut olan bütün güncel teknolojiyi kullanmak ve bir sonraki teknolojik gelişmeleri de bu araçlara dahil etmek var. Her sene inovasyon alanında büyük bir gelişme kat eden Hyundai firması, belirlemiş olduğu hedefleri de geliştirmeye devam ediyor.

Hyundai Motor Group’un genel başkanlık görevini yürütmekte olan Euisun Chung’un bu dönemler ve geleceğe yönelik planlarında Endüstri 4.0 yer alıyor. Firmanın 2025’e kadar olan dönemde üç ayrı odak noktasının olduğunu görebiliriz. Bunlar; organizasyon sistemleri, iş alanında daha sağlam bir lrekabet sistemi ve gelecek teknolojiler için hazırlık gibi konulardan oluşuyor.

2025 senesine kadar firmanın 44 farklı modelin tanıtımını ve üretimini yapması bekleniyor. Hyundai firmanın bu zamana kadar inovasyon alanında kendi beklentisinin üzerine çıkarak gelişim göstermesi, ilerleyen dönemlerde de bu gelişimin devam edeceğini gösteriyor. Gelecek planlarına bakıldığı zaman takviminde 44 farklı araca yer veren firma verimliliğini de arttırmaya çalışacak.

Hyundai’den Verimlilik Çalışmaları

Konsantrasyon ve seçim gibi konularda son dönemlerdeki çalışmaları ile bilinen otomobil devi firma, geleceğe yönelik bu çalışmalarına devam ediyor. Verimlilik konusuna yönelen ve bu anlamda çalışanları ile beraber entegre bir şekilde müşterilerinin beklentisini karşılamayı hedefleyen firma, bölge genel merkezine yoğunlaşmış durumda. Firmanın 9.73 milyar dolarlık bir yatırım yaparak, yakıt hücresi teknolojisine yönelik daha çok zaman ayırmak istediği gelen bilgiler arasında.

Robotik alanlar ve otonom sürüş konusunda da 2021 senesinde ivme kaydetmesi beklenen şirketin gelecek planlarında elektrikli araçlar da var. Hyundai şirketinin bu zamana kadar üretimini gerçekleştirmiş olduğu araçlar yeni teknolojilerin uygulandığı ve inovasyonun geliştirildiği araçlardı. Bu durumu 2025 senesine kadar çıkacak olan 44 farklı araçta aynı şekilde devam ettirmek isteyen firma, teknolojik gelişimlerden de yararlanmayı hedefliyor.

Firmanın bu süreye kadar tasarlanacağı ve tanıtacağı modellere ilişkin şimdiden planları hazır durumda. Endüstri 4.0’ın bu araçlarda entegre olması, verimliliğin artmasına da yardımcı olacak. Firmanın genel başkanı olan Chung’un gündeminde de yer alan bu konu, şirketin alanında öncü olmasına neden olabilir.