Mobil Telefonlarda Son Versiyon

Paylaş!

Mobil Telefonlarda Son Versiyon. Mobil telefon firmaları her dönem farklı özellikleri bünyesinde barındıran mobil telefonları müşterilerine satış öncesi tanıtmaktadır. Samsung firması Samsung markasının Galaxy S10 seri tanıtımı için satış öncesi tanıtımı basın aracılığı ile yaparak kullanıcılarına bu telefonun özelliklerini açıkladı.

Türkiye’de Satış Henüz Belli Olmadı

Güney Koreli Şirketin 20 şubat 2019 yılında tüketicilere tanıttığı Samsung Galaxy10 serisinde 3 farklı versiyon olacağını ve bunları GalaxyS10, S10 ve S10+ özellikli tasarımlardan oluştuğunu duyurdu.

Galaxy S10 mobil telefonlardaki yeni özellikler şöyle sıralandı; öncelikle tasarımı ile dikkat çeken ekranı ınfinity-O sonsuz ekran özelliği taşımaktadır. Kamera ve çerçevenin fonksiyonelliğinin arttırıldığı ancak ebatlarının küçültüldüğü bir diğer özelliktir.

Klasik renkleri olan siyah, yeşil, beyaz ve sarı renkler dışında seramik beyaz ve seramik siyah renk alternatifi eklendiği bir diğer özellik.

Tüm yeni sezon Galaxy S10 serisi toza ve suya dayanıklılığı test edilen IP68 sertifikalı olmaktadır. İşlemcileri yapay zeka teknolojisine sahip. Depolama alanının 1 TB kapasiteli olması en önemli özelliklerinden.

08 Mart 2019 yılında satışa sunulacak olan serinin Türkiye’de satışı halen netlik kazanmadı.