PUBG Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Paylaş!

Oyun dünyası genelinde pubg bilgisayara nasıl indirilir? sorusu çoğu oyun severin merak ettiği bir konudur. Mobil platformlarda da yayına girerek çevresindeki kitleleri artırmaya devam ediyor. PUBG Mobile uygulamasını ilk önce Çin ülkesi için çıkarılmıştır. Fakat şu sıralar tüm ülke genelinde ücretsiz olarak indirilip oynanabilir hale getirildi. Bu nedenle kendi ülkemizde PUBG Mobile uygulamasını bilgisayar platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde oynama imkânı bulunuyor.

Oyunu Nasıl İndirebilirim?

Uygulamayı bilgisayara veya telefona indirebilmek için İnternet arama çubuğunuza oyunun adını yazarak arama butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra karşınıza çıkan her hangi bir siteden oyunun indirme linkini bularak cihazınıza indirmeye başlayabilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamalarda yazılan yazılım sizi kolay bir şekilde işlemin sonuna kadar ilerlemenize yardımcı olacaktır.

PUBG Oyununu Bilgisayarda Ücretsiz Oynamak İçin Hangi Yollar İzlenmeli?

Oyunu oynayacağınız platforma indirmeniz için ilk olarak bir Android emülatör sistemine ihtiyaç olacak. Sitelerde bulunan çoğu emülatör oyunun sorunsuz bir şekilde oynanabilmesi ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması için bazı özellikleri taşımayabilir. Bu nedenle sistemde hiç bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız sorunsuz bir emülatör sistemini cihazlarınıza indirmeniz gerekecek. Aşağıdaki işlemleri sistematik bir şekilde uyguladığınız zaman oyunu sorunsuz bir şekilde indirip oynayabileceksiniz.

İlk olarak oyunu oynarken aracı olarak işlem görecek olan Nox Player uygulamasını İnternet sitesinden indirip kurmanız gerekiyor. Daha sonrasında buradaki kurulum işlemi gerçekleştikten sonra bir sonraki işlemde PUBG Mobile uygulamasının APK dosyasını sisteminize indirin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra var olan dosyayı emülatör sisteminin giriş bölümündeki yere sürükleyerek bırakın. APK uygulamasını sürükleme işleminden sonra “Nox, APK’yi kurdu.” isimli bir uyarı ekranı karşınıza çıkacak. Tüm bu işlemlerden sonra kolaylıkla cihazlarınızda kolaylıkla oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz.