Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Paylaş!

Düşük sistem gereksinimine sahip olan birden fazla oyun mevcuttur. Bilgisayarı her oyunu kaldırmayan oyun severler için bunları sıralıyoruz. İşte Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar nelerdir?

1)Ship Simulator Extremes Oyunu

Ship Simulator Extremes oyunu, bir simülasyon oyunudur. Bu oyun, VStep firması tarafından geliştirilen bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, Paradox Interactive firması tarafından yayımlanan bir bilgisayar oyunudur.

Ship Simulator Extremes oyunu, Windows XP işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda, Windows 7 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda, Windows 8 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda ve Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kolay bir şekilde oynanabilen bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, 2010 senesinde piyasaya çıkarılan bir oyundur.

Bu oyun, toplam 2.2 GB dosya boyutuna sahip olan bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, ek paketi bulunan bir oyundur. Ship Simulator Extremes oyunu, toplam 2.2 GB dosya boyutuna sahip olduğu için düşük sistem gereksinimine sahip olan bir bilgisayar oyunudur.

2)1000 Days to Escape Oyunu

1000 Days to Escape oyunu, bir uzay oyunudur. Bu oyun, Lemon Squeezy firması tarafından geliştirilen bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, Lemon Squeezy firması tarafından yayımlanan bir bilgisayar oyunudur.

1000 Days to Escape oyunu, Windows 7 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda, Windows 8 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda ve Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kolay bir şekilde oynanabilen bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, 2019 yılında piyasaya çıkarılan bir oyundur.

Bu oyun, toplam 126 MB dosya boyutuna sahip olan bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, ek paketi bulunmayan bir oyundur. 1000 Days to Escape oyunu, toplam 126 MB dosya boyutuna sahip olduğu için düşük sistem gereksinimine sahip olan bilgisayar oyunlarından biridir.

3)Mechanic Miner Oyunu

Mechanic Miner oyunu, bir simülasyon oyunudur. Bu oyun, Hello John firması tarafından geliştirilen bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, Hello John firması tarafından yayımlanan bir bilgisayar oyunudur.

Mechanic Miner oyunu, Windows 7 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda, Windows 8 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda ve Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda kolay bir şekilde oynanabilen bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, 2019 senesinde piyasaya çıkarılan bir oyundur. Bu oyun, toplam 236 MB dosya boyutuna sahip olan bir bilgisayar oyunudur. Söz konusu oyun, ek paketi bulunan bir oyundur. Mechanic Miner oyunu, toplam 236 MB dosya boyutuna sahip olduğu için düşük sistem gereksinimine sahip olan bir bilgisayar oyunudur.