Bitcoin Almanın Kolay Yolları

Paylaş!

Bitcoin almanın kolay yolları tıpkı önemli miktarda ABD doları veya bu konuyla ilgili herhangi bir değerli para kazanmanın kolay bir yolu olmadığı gibi. İyi haber şu ki, çaba göstermeye hazırsanız, çevrimiçi olarak çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Daha sonra bu yazıda, kendi kazançlarımın bir kısmını açığa çıkaracağım, böylece ne demek istediğimi görebilirsiniz. Ayrıca, “ücretsiz bitcoins” diye bir şey yoktur. Bitcoins almak için size her zaman bir mal olacak. Her zaman para olmayabilir, ancak zaman, e-posta adresiniz, reklamları görüntüleme veya başka bir şey gibi bir şeyler harcamanız gerekir. Bu muhtemelen içine girmesi en kolay niş, ama aynı zamanda en çok zaman harcıyor. Bu nişe ait yöntemler genellikle çok zaman alır ve oldukça küçük (neredeyse alakasız) bir miktar Bitcoins öderler. Elinizde çok fazla boş zamanınız olsa bile, bu size hala çok fazla gelir getirmez.

Bitcoin Armatürler (ort. 0,054 / saat)

Bitcoin almanın kolay yolları bir Bitcoin musluk çalıştırmak olsa bile (daha sonra bu konuda) karlı olabilir, bir musluk kullanmak kadar değil. Musluklar, birkaç dakikada bir az miktarda Bitcoin verecek web siteleridir. Örneğin kendi Bitcoin musluğumuz her beş dakikada bir 1000 Satoshis (0.00001BTC) verir. Ancak, her 24 saat için 1000 ödülüne hak kazanmış olsanız bile, yalnızca 0.00288BTC yapıyorsunuz demektir. Böylece 24 saatlik bir çalışma için 1,31 dolar kazanacaksınız (ve sektördeki en yüksek ödeme yapan musluklardan birine sahibiz).

Mikro işler

Bitcoin almanın kolay yolları her zaman küçük miktarlarda Bitcoin almak için mikro görevleri tamamlama olasılığı vardır. Coinworker, bir mikro işler Bitcoin sitesinin iyi bir örneğidir. İşler, bir tarayıcıda bir web uygulamasının test edilmesinden, bir gönderiyi retweetlemekten herhangi bir şey olabilir. Bitcoin hakkında yazmak, gerekli dilde (genellikle İngilizce) zaman, bilgi ve yazma yeteneği gerektirir.