3 Dinlendirici Uygulama İncelemesi

Paylaş!

3 Dinlendirici Uygulama İncelemesi

Serhan ve Mert bu defa 3 adet ruhunuzu dinlendirecek mobil uygulama inceliyor. Gün içinde konsantre olmanızı sağlayacak ya da uykuya dalmanıza yardımcı olabilecek üç adet dinlendirici uygulama sırasıyla şöyle:

1- Coffitivity

Sessiz ortamlarda çalışamayanlardansanız bu uygulama tam size göre. Çalışma ortamınıza kafe ya da kütüphane gibi ortam sesleri sunan uygulamada üç farklı ortamı ücretsiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Bu sayede çalışmalarınıza daha rahat odaklanabiliyorsunuz. Uygulamanın aynı zamanda internet sitesi de mevcut.

Google play store dan indirmek için : https://goo.gl/XyCoVW

internet sitesine ulaşmak için : https://coffitivity.com

2-Forest Sounds – Nature & Sleep

Doğa seslerine hayran olanların hoşlanabileceği bu uygulama aynı zamanda uykuya dalmakta problem yaşayanlara da yardımcı olabilecek nitelikte bir dinlendiriciliğe sahip. Çeşitli orman ve doğa seslerini dinlemenizi sağlayan bu uygulamada isteğinize göre ortamdaki kuş cıvıltıları vb seslerin düzeylerini arttırıp azaltabileceğiniz gibi dinlendirici bir piyano sesini de ekleyebiliyorsunuz.

Google play store dan indirmek için : https://goo.gl/WTzo90

3-Yağmur Sesleri – Uyku ve Huzur

Forest sounds uygulaması ile kardeş olan bu uygulamada ise adından da anlaşılacağı gibi size çeşitli yağmur seslerini sunuyor. Sakinleşmek istediğinizde ya da uykuya dalmanızda yardımcı olabilecek bu uygulamada fırtına, hafif yağmur, çadıra damlayan yağmur gibi detaylı ses çeşitleri mevcut.

Google play store dan indirmek için : https://goo.gl/wLXc6d

Bu uygulamaların eğlenceli incelemesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.