Epic Games ücretsiz oyun kim istemez. 250 TL değerinde!

Paylaş!

Epic Games ücretsiz oyunu kim istemez. Sanal hayatın 7’den 70’e hepimizin hayatına sirayet etmesiyle bilgisayar başında vakit geçirenlerin ve kafa dağıtmak için sanal ortamda oyun oynamayı tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Oyun sektörünün günden güne büyüme göstermesiyle sektörde kimi oyun firmaları adını farklı şekilde duyurmayı başarıyor. Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketi olan ve oyunseverlere ücretsiz oyun sağlamasıyla ünlenen Epic Games, kullanıcılarına müjdeli haberle geldi.

Kullanıcılarına her hafta ücretsiz oyun sağlamakla ismini duyuran Epic Games Store, bu hafta oyun severlere 250 TL değerindeki bir aksiyon oyununu ücretsiz yaparak oyun severler arasında büyük bir ses getirdi. Daha önce de GTA 5 ve Battlefront II gibi oyun severlerin hayranlıkla takip ettiği oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak sağlamıştı.

Epic Games haftanın her Perşembe günü kullanıcılarına ücretsiz hale getirdiği oyunların duyurusunu yapıyordu. Bu hafta fazladan bir oyun hediye ederek bir kez daha oyunseverlerin beğenisini kazandı. 2 Eylül’e kadar Saints Row: The Third Remastered’i kullanıcılarına ücretsiz olarak duyuracağını açıklayan firma, oyunu kütüphanenize eklemeleri halinde oyundan sonsuza dek ücretsiz yararlanabileceklerini bildirdi.

Saints Row: The Third Remastered, aksiyon sever oyuncuların beğenisini kazanan oldukça keyifli bir oyun. Oyunu ücretsiz almak için zaman kaybetmeden Epic Games’in internet sayfasına gidip, kullanıcı girişi yaparak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu oyunu bilgisayarınızda oynatabilmeniz için ihtiyacını olan şey 64 bit işlemcinin yanı sıra, Windows10 işletim sistemi, Intel Core i5-3000 serisi 3.40 Ghz ya da AMD FX-6000 serisi Six-Core 3.4 Ghz üzeri işlemci, 8 GB hafıza, AMD Radeon RX 500 serisi ya da NVidia GeForce GTX 660 ekran kartı, 9.0 DirectX, genişbant internet bağlantısı ve 25 GB kullanılabilir alan.

Oyunu kütüphanesine indiren oyunseverlere şimdiden eğlenceli ve keyifli zaman geçrimelerini dileriz!