Apple’dan Yeni Bir Atak

Paylaş!

Apple’dan Yeni Bir Atak. Akıllı telefon sektöründe yaşanan satışların azalması ile birlikte şirketler arası rekabet de ciddi oranda artış gösterdi. Samsung, Galaxy S10 ailesi ile iyi ve farklı bir atak yapmış oldu. Ancak Apple, yaptığı atak sayesinde Galaxy S10 ailesinin adını unutturacak gibi görünüyor.

iPhone Telefonlara 3 Özellik

Son dönemlerde tanıtılan akıllı mobil cihazların kullanıcılarının neredeyse tüm ‘akıllı telefon’ ihtiyaçlarını uzun süreli olarak karşılayabiliyor olması, tüketicilerin akıllı telefon yenileme süresinin uzamasını sağladı. Ünlü markalardan Apple, Samsung gibi devler, satış miktarlarını yukarıda tutmak için cihazlarında dikkat çekici daha fazla özelliklere yer vermeye çalışıyor.

Huawei, Xiaomi gibi Çinli şirketler arka taraftan geliyor olsalar da akıllı telefon sektörünü hala popüler olan Samsung-Apple rekabeti kontrol altında tutuyor. Samsung, Galaxy S10 çeşitleri ile birlikte tüketicilerin beklentilerini çoğunlukla karşıladı ve bu mobil cihaz, şimdiden yılın en ideal akıllı telefonlarından biri haline gelmiş oldu. Kullanıcıların ilk tercihi olan ıphone telefonlar, Apple tarafından 3 muhteşem özellikle yenilenerek piyasadaki yerini alacak.