LG K61 Özellikleri

Paylaş!

Lg telefonları tüm telefon markaları arasında en iyi ve en eski olanlardan biridir. Bu yüzden kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Gelişen teknolojiye her zaman ayak uydurduğu için her modeli bir öncekinden daha iyidir. Lg k61 özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

Dörtlü Arka Kamera

Telefonlarda kamera özelliğinin iyi olması her zaman dikkat çeker, en iyi fotoğrafları çekmesi beklentiler arasındadır. LG K61’de arkada dörtlü kameraya sahiptir. Bu sayede fotoğraflara daha fazla esneklik verilir. Mükemmel görüntüleri tek bir tık ile yakalayabilirsiniz.

4 kamera;

  • Süper geniş açı
  • Derinlik
  • Makro
  • Standart şeklinde sıralanabilir.

Hepsi farklı MP miktarına sahiptir. Makro 2, süper geniş 8, derinlik 5 ve standart 48 MP’dir. 4 cm’ye yakın mesafeden en ince detayları bile yakalayıp çekim yapabilir. Daha sonrasında resme animasyon ekleyebilir, canlılığı ile oynayabilirsiniz. Dörtlü hücre teknolojisine sahiptir, yani en karanlık ve loş ortamlarda bile olağanüstü fotoğraflar çekmenizi sağlamaktadır.

LG K61 Özellikleri
LG K61 Özellikleri

Geniş ekran

LG K61 19:5:9 oranındaki geniş ekranı sayesinde kullanıcıya çok büyük bir kullanım rahatlığı sunmaktadır. Bu sayede rahat rahat film, dizi izleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Batarya Ömrü

Batarya ömrü çoğu telefona göre daha uzundur. Tüm günü rahat bir şekilde geçirmenizi sağlar. 4000 mAh yüksek kapasite ile gün içindeki tüm batarya ihtiyacınızı karşılar. Şarjım bitecek mi diye düşünmeden mesajlaşabilir, oyun oynayıp film izleyebilirsiniz.

Ses

Heyecan verici bir ses deneyimi yaşamak istiyorsanız LG K61 serisine göz atabilirsiniz. Filmleri izlerken veya müzik dinlerken sanki sinemadaymış veya konserdeymiş gibi hissedebilirsiniz. En hafif fısıldamaları veya yoğunluk içindeki sesleri bile duyabilirsiniz. Telefonun ses kalitesi oldukça başarılıdır.

Dayanıklılık

Amerikan Askeri Dayanıklılık Sertifikasına sahip olan bir telefondur, yani kolay kolay darbelere karşı yıkılmaz. Aniden düşse bile kırılma riski oldukça düşüktür. Yüksek ve düşük sıcaklık, nemlilik, ısı ile şoklama, darbe ve şoklama gibi faktörlere karşı uyumlu ve dayanıklı olduğu yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

Genel Özellikler

Telefon 191 gram ağırlığındadır, 4 GB RAM ve 128 GB ROM hafızasına sahiptir. Parmak izi okuyucu, NFC gibi özellikleri de bulunmaktadır.