Monster Hunter World Güncellemesi

Paylaş!

Monster Hunter World Güncellemesi. PlayStation 4 için ve Xbox One için uyarlanmış olan Witcher etkinliğini bundan sonra PC oyuncuları da kullanabilecek. Geçtiğimiz dönemde Monster Hunter World için uyarlanan bu etkinlikten, PC oyuncuları da bu oyundan yeni kategoriyle yararlanabilecek.

Witcher 3 Güncellemesi

Witcher serisinde yer alan oyunların içerikleri genellikle canavarlardan oluşuyor. Monster Hunter World oyunu da tam bu tarzda programlanmış bir oyun. Oyunun yeni etkinlikle güncellenmesi PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarına güzel bir yenilik getirdi. Ancak PC ile bu oyunu oynayanlar bu etkinlikten yararlanamıyorlardı. Witcher 3 etkinliği bugün itibariyle PC kullanıcıları için de kullanılmaya başlandı. Oyuna farklı görevler ve eşya seçenekleri getiren bu uygulama ile yepyeni etkinliklerin önü de açılmış oluyor.

Bu güncelleme sonrasında ileriki haftalarda içinde yeni güncellemelerin yapılacağının sinyalleri veriliyor. Ayrıca 17 Mayıs tarihinde ise bu güncellemede saklı tutulan bir etkinlik olan “Contract: Woodland Spirit” oyunculara yeni bir etkinlik gibi sunulacak. Contract: Woodland Spirit aşamasını geçen oyuncular bazı eşyaları elde etme hakkına sahip olacaklar.