Fallout 76’nın Yeni Modu

Paylaş!

Fallout 76’nın Yeni Modu. E3 faaliyetleri kapsamında birçok yenilik haberleri gelmeye başladı. Fallout 76 serisine eklenmesi beklenen royal modunun eklenmesi işleminin kesin olarak tamamlandığı bilgisi de aynı etkinlikte paylaşılan bilgiler arasında kendine yer edindi.

E3 Farkı

Her sene düzenlenen ve birbirinden farklı oyun severlerin severek takip ettiği E3 bu hafta içerisinde gerçekleştiriliyor. Etkinlik sayesinde birçok oyun firmasının gelecekte planladığı oyunlar hakkında bile bilgi sahibi olunabiliyor. Her şirketin düzenlediği çeşitli konferanslar aynı zamanda bilgilerin paylaşılması anlamına da geliyor. RPG adı verilen oyun şirketinden de yeni haberler gelmeye başladı.

Fallout serisi oldukça beğenilen ve takip edilen bir seri olarak oyun severler tarafından bilinir. Birçok konsol sayesinde de oynanabilen oyunun son serisi olan Fallout 76 royale modunun eklenmesi ile ilgileri daha da çok çekmeye başladı. Nuclear Winter adı ile anılan bu özellik ile oyunda ayakta kalmaya çalışan 52 kişi arasına girmek için çabalanıyor. 10-17 Haziran arasında meraklılar için oyunun ücretsiz ön denemeleri de aktif oluyor.