Nokia’dan Yaban Arısı

Paylaş!

Nokia’dan Yaban Arısı.Ünlü marka Nokia’nın yeni bir akıllı telefonu ortaya çıktı. Nokia, ‘Yaban Arısı’ kod adı verdiği yeni bir akıllı mobil telefon üzerine çalışmalar yapıyor. Yaban arısı kod ada sahip olan Nokia akıllı telefonu, FCC’den (Federal İletişim Komisyonu) geçer ve tam not aldı.

Nokia markası adı altında akıllı telefonlarını piyasaya süren HMD Global’den yeni bir mobil cihaz geliyor. Birden çok model numarasına sahip olması nedeniyle çeşitli modellerle reklam yapılması beklenen bu cihazın teknik özellikleri de aldığı belge sayesinde gözler önüne serildi.

Yeni Model Akıllı Telefon

Nokia’nın üzerinde çalışmalar yaptığı kod adı yaban arısı olan bu cihazın yani Nokia TA-1184 kod adıyla beliren akıllı telefonun TA-1183 ve TA-1188 gibi modellere de sahip olduğu bilgisi gelen haberler arasında yer alıyor. TA-1188 kod adlı modelin global pazara sunulacak olan son model versiyon olacağı, TA-1183 ve TA-1184’ün ise Çin ve Hindistan marketinde raflardaki yerini alması planlanıyor. Farklı bir model olan bu cihazda satış patlaması yaşanacağı şirket tarafından iddia ediliyor.