Android Q’dan Dosyaların Paylaşımından Önce Ön İzleme İmkanı

Paylaş!

Android Q’dan Dosyaların Paylaşımından Önce Ön İzleme İmkanı. Android işletim sisteminin yeni sürümü olarak bilinen 10 Q betayı bu hafta içerisinde tanıtması bekleniyor. Tüm Pixel serisi akıllı telefonlar içerisinde yer alacak olan yeni sürüm, bir ton kullanışlı özellik ile kullanıcıların hayatlarına girecek. Dosya yöneticisinde de güncelleme yapan Google firması, gönderim esnasında içerik görüntülemesi de yapacak.

Dosya Ön İzleme

Android 10 Q betayı kullanabilme imkanına sahip olacak telefonlar için her hangi bir sosyal medya uygulamasında ya da e-mail gönderiminde dosyayı göndermeden önce son kez kontrol edebilmek mümkün olacak. Google’ın gönderilecek dosyadan emin olabilmeleri için kullanıcılarına sunacağı bu özellik ise oldukça kullanışlı gözüküyor.

Özellik İyileştirmesi

Google tarafından yeni işletim sistemine dahil edilen bu özellik, bir önceki sürüme oranla hem görsel açıdan hem de performans açısından iyileştirilmiş durumda. Dosyaların türlerine göre sıralanabileceği yeni özelliği barındıracak olan Android 10 Q betanın Ağustos ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Bu ve bunun gibi birçok özellik ile kullanıcılar oldukça verimli bir kullanım sağlayacaklar.