Arabadan Pizza Siparişi Verilebilecek

Paylaş!

Arabadan Pizza Siparişi Verilebilecek.Teknolojiyi kullanma konusunda meraklı olan Dominos, yeni bir proje için hazırlanıyor. Arabaların bilgi eğlence sistemlerinden pizza siparişi vermeyi mümkün kılacak bir proje üzerinde çalışan Dominos, şimdiden pizza severleri heyecanlandırdı.

Dominos Pizza ile Gelen Yenilik

Yemek siparişi vermek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu iş için özel uygulamalar bile geliştirilmiştir. Bu uygulamaların kendisi için yeterli olmadığını ifade eden Dominos, yeni bir proje geliştiriyor. Projeler aşamalar halinde ilerliyor ve geliştirilen yazılım Nisan ayında tanıtıma sunulacak.

Pizza Siparişi Vermek Artık Çok Kolay

Dünya çapında adından sıkça söz ettiren pizza zinciri Dominos, arabaların bilgi eğlence kısmından pizza siparişi vermeyi ve sonrasında pizza ile ilgili tüm detayların takip edilebileceği bir yazılım üzerinde çalışıyor. Firma, bu iş için AnyWare yazılım firması ile anlaştı ve yeni sistem Nisan ayında tanıtıma sunulacak.

Hangi araçlardan pizza ödemesinin yapılacağı henüz belli değil ama firma, Xevo’nun Hyundai markası ile sıkı bir işbirliği içerisinde. Firmanın amacı, otonom araçların şoför olmadan pizza siparişi verebileceği bir sistem oluşturmak.