CD Projekt Red’ten Keanu Reeves Sürprizi

Paylaş!

CD Projekt Red’ten Keanu Reeves Sürprizi. Sosyal medya kullanıcılarını arasında yapılan bir araştırma da en çok sevilen ünlü Keanu Reeves oluyor. Bu fırsat bilen CD Projekt Red firması Cyberpunk 2077’nin tanıtımında ünlü oyuncuyu kullanıyor.

Geçen gün yapılan bir haber ile beraber oyun dünyasına bir bomba atıldı. CD Projekt Red firması yayınladığı bir fragmanda merakla beklenen Cyberpunk 2077’in tanıtım yüzünün Keanu Reeves olduğunu gösteriyor. Ünlü aktör daha sonra dünyada çok fazla sayıda oyuncusu olan Xbox 3 oyununu oynadığı görünüyor. Fuarda çıktığı sahnede oyunun nasıl oynandığını ve ufak detayların ne olduğunu anlatıyor.

Ünlü aktör Keanu Reeves’in oyundaki yeri rockerboy Johnny Silverhand oldu. Rockerboylar dünyada isim yapmış ve dünya devi olan şirketlere karşı isyan ediyorlar. Bu karakterler hem insanlara ilham veriyor hem de asi bir karakter sunuyorlar.

Son birkaç saattir sosyal medya Keanu Reeves’in haberleri ile dolup taşıyor. Twitter’de sürekli bu konuda tweetler olurken Instagram’da ise binlerce Cyberpunk 2077 ve Keanu Reeves etiketli hikâyeler paylaşılıyor. Böylelikle yarın başlayacak olan oyun fuarında CD Projekt Red şimdiden reklamını yaptı.