Chevrolet’ten Yeni Model

Paylaş!

Chevrolet’ten Yeni Model. ABD sokaklarında üzeri kaplı bir şekilde gezen araç görenlerin altındaki modelin Chevrolet c8 olduğuna inanması oldukça güç görünüyor. 2020 model marka için tanıtımların başlaması ile birlikte tasarımın detayları da ortaya çıkmaya başladı. Güçlü duruşu ve modern çizgileri ile oldukça fazla sevilen modelin ilgi çekeceğine kesin gözü ile bakılıyor.

Modası Geçmeyen

Moda anlamında her zaman kendine sektörde yer edinen araçlardan bir tanesi olan Corvette 2020 yılında da aynı şekilde dikkatleri üzerine çekmek için elinden geleni yapıyor. Her versiyonda üzerine ekleyerek daha fazla hayran elde etmeyi başaran araç modelinin yeni serisinin de aynı başarıyı elde etmesi bekleniyor.

ABD sokaklarında üzeri kaplı bir şekilde gezdirilen araç hakkında web sitesi hazırlanırken şirket yine de bilgi verme konusunda oldukça katı davranmıştı. Bundan dolayı modeli detayları yeni yeni açıklanmaya başladı. Beygir gücü 490-495 civarında geziyor. 3 saniye bile sürmeyecek bir zaman diliminde 100 kilometre hız yapabiliyor. İç tasarımı ise oldukça etkileyici paneller kullanarak oluşturuluyor.