Left 4 Dead 2 Yeni Güncelleme

Paylaş!

Oyunun yapımcı firması olan Valve, Left 4 Dead 2 Yeni Güncelleme hakkında aylar öncesinde bir duyuruda bulundu. Geçtiğimiz günlerde ise Left 4 Dead 2’nin yeni güncellemesinin fragmanını yayınladı. Yıllar sonra ilk defa güncelleme alan oyun, birçok oyuncunun merak sınırlarını zorladı. Oyuncular, çıkacak olan yeni güncellemeyi büyük bir sabırsızlıkla beklemektedir.

Oyun sektörünün en başarılısı olan Valve, 2009 yılında Left 4 Dead 2 isimli bir çeşit korku oyununu piyasaya çıkardı. 11 yıl geçmesine rağmen oyun, birçok oyuncu tarafından hala oynanmaya devam etmektedir. Oyunun yapımcı firması olan Valve, 11 yıllık bekleyişin ardından ilk defa Left 4 Dead 2’ye güncelleme geleceğini duyurdu.

Left 4 Dead 2 Nedir?

Left 4 Dead 2 bir çeşit birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunun içerisinde yer alan zombilere karşı, oyunun ana karakteri ve arkadaşları mücadele vermektedir. Zengin hikayesi ve geniş haritası ile ilk çıktığı günden bu yana birçok oyuncu tarafından satın alınmaktadır. Korku oyunlarının en iyisi olarak listelere adını geçirmiştir.

Left 4 Dead 2 Yeni Güncelleme
Left 4 Dead 2 Yeni Güncelleme

Left 4 Dead 2 Ne Zaman Çıktı?

Left 4 Dead isimli serinin ilk oyunu 2008 yılında Valve tarafından üretilmiştir. 1 sene geçtikten hemen sonra oyunun 2. versiyonu olan Left 4 Dead 2 piyasaya sürüldü. 2009 yılında oyuncu kitlesi ile buluşan Left 4 Dead 2 günümüzde de halen oynanmaya devam etmektedir.

11 Yıl Sonra Güncelleme

Yapımcı firma Valve, 11 yıl sonra oyuna güncelleme getireceğini blog üzerinden duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise oyuna gelen yeni güncellemenin tanıtım videosu yayınlandı. Titiz çalışma ile hazırlanan güncelleme, serinin ilk oyunundan alıntı bir hikaye ve çeşitli yenilikler ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

Yeni Güncelleme İçeriği

Yeni güncellemenin içeriği birçok oyuncu tarafından merak edilmektedir.

Güncellemenin içeriği şu şekildedir;

  • The Last Stand hikayesi.
  • 30 yeni yaşam.
  • 26 survival haritası.
  • 4 scavenge haritası.
  • 2 yeni dövüş silahı.
  • Left 4 Dead 1’in işlevsel kanlı kaplamaları.
  • Karakterlere yeni seslendirme.

Oyunun yeni güncellemesinin içeriği bu şekilde sıralanmaktadır. 11 yıllık özlemin ardından tüm oyuncular, yeni güncellemeden memnun kalacak şekilde hazırlanmış.