Fortnite Mobile Klavye ve Mouse ile Nasıl Oynanır?

Paylaş!

Fortnite mobile apple ve android telefonlar oyun kategorilerinde ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Telefon üzerinden keyifle oynanan ve öte yandan klavye ve mouse ile de oynanabilen fortnite mobile klavye ve mouse ile nasıl oynanır? sorusu fortnite oyuncuları tarafından oldukça sık soruluyor. Usb çevirici ile telefonlarına usb mouse ve usb klavye bağlantısını yapan oyuncular fortnite oyununu istedikleri gibi mouse ve klavye üzerinden oynayabiliyorlar.

Usb Çoklayıcı İle Fortnite

Fortnite oyununu usb mouse ve klavye ile oynamak için, oyuncular ilk olarak telefonlarının geliştirici ayarlarına giderek, usb hata ayıklama bölümünde modun aktifliğini kaldırmalılar. Bu işlemin ardından ise telefona usb çevirici yardımı ile usb çoklayıcı ürünü bağlamalılar. Daha sonra ise mouse ve klavye ürünlerini usb üzerinden telefona bağlayan oyuncular ardından 64 bit octopus uygulamasını indirerek fortnite oyununu açarak fortnite oyununu bu şekilde mouse ve klavye ile rahatlıkla oynayabiliyorlar.

Güncel Fortnite Sürümünü İndirin

Klavye ve mouse ile fortnite oyununu oynayan oyuncular, zaman zaman klavye ve mouse bağlantılarında sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu sorunlara doğru çözümleri uygulayarak oyunu istedikleri gibi oynamanın tadını çıkarabiliyorlar. Fortnite oyununun oynanabilmesi için en güncel sürümü indirmeleri gereken oyuncular oyunun güncel sürümünü indirerek diğer ayarları tamamladıktan sonra oyunu oynayabilirler.

Klavye ve Mouse İle Hızlanın

Oyunu daha hızlı oynamayı sağlayan ve oynanış açısından oldukça pratik bir yapıya sahip olan klavye ve mouse ürünleri özellikle bilgisayar üzerinden oyun oynamaya alışık olan oyuncular tarafından sıkça tercih ediliyor. Usb çoklayıcı ürünler ile anında ve hızlıca gerçekleşen kurulum ile beraber oyunu klavye ve mouse ile uyumlu hale getiren oyuncular bu işlemin ardından fortnite oyununda daha hızlı ve pratik bir oynanış sağlıyorlar.