Galaxy A50 İçin Yeni Güncelleme Geldi

Paylaş!

Galaxy A50 İçin Yeni Güncelleme Geldi. Samsung’un Galaxy serisinin en çok beğenilen Galaxy A50 akıllı telefonu için yeni güncellemeler yayınlandı. Galaxy A50 hem uygun fiyatıyla hem de üstün bir performans göstermesi nedeniyle rakiplerine fark atmış durumda. Yeni gelen güncelleme ise parmak izin okuyucusunda ve kamerasında birçok iyileştirme sağlıyor.

Boyutu 666 MB olan yeni güncelleme ile özellikle ön kamerada yenilikler sağlıyor. Ön kamera bu güncellemeyle 68 derece bir dar açıya sahip olacak. Ayrıca hem ön kamerada hem de arka kamerada güzellik modları ile ilgili de iyileştirmeler geldi. Bu güncelleme sayesinde kameralar daha iyi sonuçlar vermeye başlayacak.

Parmak İzi Okuyucularda Düzeltme

Ekranın içinde yer alan parmak izi okuyucularda bazı sorunlar bulunuyordu. Son güncellemede kullanıcıların yaşadığı bu sorunları da düzelten Samsung, okuyucunun doğru ve eskisinden daha hızlı çalışmasını sağlamış durumda. Google firmasının bu ayki güvenlik amaçlı yamayı da içeren güncelleme hemen yayınlanmayacak. Kademeli bir yayınlama geçirecek olan güncelleme bu sebeple cihazınıza hemen gelmeyebilir.