Apple’dan TV Uygulama Güncellemesi

Paylaş!

Apple’dan TV Uygulama Güncellemesi.Apple, içeriğinde bulunan TV uygulamasını geliştirici seçeneklere sahip olan yeni iOS 12.3 beta 4 güncellemesini yayınladı. Apple’ın, resmi olarak yayınladığı, iOS 12.3 dördüncü beta güncellemesi ile Apple TV daha özel, detaylı ve kişisel olarak kullanılabilecek. Apple’ın yeni güncellemesini, Genel beta kullanıcıları kolay bir şekilde indirerek cihazlarında daha kaliteli bir Apple TV izleyebilecek.

iPhone’larda Fiyat Azaltılmaya Devam

Yeni güncelleme ile birlikte, Apple TV uygulaması daha kapsamlı bir hale gelecek. Uygulama içinde bulunan ‘Şimdi İzle’ seçeneği, kullanıcıların birçok özel TV kanalına kolay bir şekilde abone olmasını veya kaydolmasını sağlıyor. Yeni Apple TV uygulamasıyla, kullanıcılar ücretli olan kanallara daha kolay bir şekilde erişim sağlıyor.

Güncellenmiş yeni Apple TV uygulaması birçok özel detayı beraberinde getiriyor. Uygulamada yer alan “sizin için” bölümünde size hitap eden ve ilginizi çekecek program ve içerikleri öneriyor. Apple, iOS 12.3 ve dördüncü beta güncellemesi otomatik veya manuel olarak da yüklemek mümkün oluyor. Bu uygulama tüm iPhone cihazlara bir ayrıntı katıyor.