Hadi Uygulaması Nedir?

Paylaş!

Hadi uygulaması son zamanlarda mobil cihazlarda gittikçe popüler olmaya başlamış olan bir uygulamadır. Bu sebeple çoğu kişi tarafından merak edilen hadi uygulaması nedir? Hadi uygulaması mobil cihazlar üzerinden oynanan bir bilgi yarışmasıdır. Bu yarışmaya katılan adaylar uygulama üzerinden belirli saatlerde açılan ve önceden duyurulan yarışmalara katılarak para ödülü kazanma şansı yakalar. Uygulama bir anda yüksek popülerliğe ulaşarak birçok kişi oynanır hale geldi. Hatta bir milyon kullanıcıyı aşan uygulama Turkcell tarafından hazırlanarak mobil dünyaya sunulmuş.

Hadi Uygulaması ile Nasıl Para Kazanırım

Hadi uygulaması Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı para kazandıran bilgi yarışması olması özelliğini taşımaktadır. Bu yarışmadan para ödülü kazanmak için her gün 12.30 ve 20.30 da yapılan yarışmalara katılmak ve bir yarışma esnasında bütün sorulara eksiksiz doğru yanıtı vermek gerekir. Her soru için 10 saniye süre veren yarışmada hızlı düşünme, pratik zeka ve bilgi bir arada kullanılmaktadır.

Uygulamadan Nasıl Para Çekebilirim?

Yapılan yarışmada bütün soruları eksiksiz tek seferde bilmeniz halinde ödül bütün soruları bilenler arasında eşit paylaştırılır. Uygulama içerisinde ki hesabınızda ki parayı çekebilmek için hesap bakiyesinin 20 TL’yi geçmesi gerekmektedir. Bunun için “bakiye” sekmesine tıklayarak hem hesap hareketlerini görebilir hem de IBAN numarasını verdiğiniz bankaya para çekebilirsiniz.

Hadi Uygulamasında Hangi Tarz Sorular Sorulur?

Hadi uygulamasında kültür, sanat, spor ve gündelik yaşam gibi birçok alanda farklı sorular sorulabilmektedir. Kimi günler o güne özel bir soru kategorisi belirlenebildiği gibi karışık olarak da soru gelebilmektedir. Sorular genellikle kolaydan zora doğru ilerlemekte ve ortalama 12 soru sorulmaktadır. Sorularda yanlış cevap vermeniz durumunda eğer joker hakkınız varsa soruyu atlama şansı yakalarsınız. Jokerleri nasıl kazanacağınız uygulama içinde günlük olarak verilen görevlerle anlatılmaktadır.