Her Keseye Uygun Oppo A1K

Paylaş!

Her Keseye Uygun Oppo A1K.Her bütçeye uygun olan Oppo A1K, yapılan küçük bir organizasyonla tanıtıldı. Oppo, premium bir akıllı mobil cihaz yerine ekonomik fiyatlı bir telefon isteyenler için Oppo A1k modelini oldukça minimum bir fiyat etiketiyle resmi olarak piyasaya sundu.

Oppo’dan Yeni Model Telefon

Çinli akıllı mobil cihaz üreticisi olan ünlü marka Oppo, Rusya’da düzenlediği küçük bir lansman toplantısı ile şirketin yeni ve her bütçeye uygun akıllı telefonu Oppo A1k’yı resmi olarak tanıttı. Üzerinde damla çentikleri olan şık bir ekran tasarımı dizayn eden Oppo A1k, buna karşılık olarak oldukça kalın bir alt çerçeve tasarladı. Bu özelliklerle cihazın ekran gövde oranı %87 ile sınırlı görünüyor.

Oppo A1k, daha bütçe dostu bir bedele sahip olmak için MediaTek Helio P22’den destek alıyor. Android’in son versiyonu olan Android 9.0 Pie ile işlem yapan cihazın zarif ve ideal gövdesinin altında 4.000 mAh’lik büyük bir batarya yer alıyor. Cihazın HD+ kapasitesinde bir ekran çözünürlüğüne sahip olduğunu kabul edersek uzun bir şarj ömrü sunabileceğini düşünebiliriz.