Stan Lee Anısına

Paylaş!

Stan Lee Anısına. Stan Lee’nin Marvel çizgi romanlarını bugünkü hale getirişindeki tüm çalışma ve filmlerinde göründüğü anlar bir araya getiriliyor. Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Stan Lee, kendini her şeyiyle Marvel’a adamış olan özel bir isimdi. İzleyiciler için Marvel filmlerinin içinde, dizilerinde ve video oyunlarında çizgi romandaki asıl karakteri bulmak oldukça hoş ve eğlenceli olmuştu.

Yeni filmde, eski filmlerden sahne ve arka plan görüntülerine ulaşılabildiği gibi Captain Marvel ve Spider-Man: Into the Sspider-Verse filmlerindeki Lee’nin arka plan ve özel görüntüleri de yer alacak.

Marvel’den Sahne Arkası Videosu

Marvel, Lee’nin eski küçük görüntüleri için bir sahne arkası videosu hazırlıyor. Marvel stüdyolarının patronu Kevin Feige, daha önce hiç kimse için böyle bir şey yapılmadığını söylüyor. Videoda ilk Iron Man filminden ve Avengers filmindeki silinmiş olan bazı cameo fikirlerine kadar farklı birçok sahne var.

Stan Lee anısına hazırlanmış olan Avengers son kez beyaz perdeye çıkacak. Ülkemizde 25 Nisan’da gösterime girecek olan Endgame’in yoğun ilgi göreceği düşünülüyor.