Huawei’den Karşı Atak

Paylaş!

Huawei’den Karşı Atak. Huawei, Trump yönetiminin son zamanlarda attığı karşı adımlarının karşısında yıllık hedeflerinde değişimlerin meydana geldiğini kabul etti. Bu yılsonunda dünyanın en büyük telefon üreticisi olacağı kesin olan Huawei bu karşı atak ile birinciliği bir süre erteleyeceklerini duyurdular. Yılsonunda birinciliği hedefledikleri halde Amerikan yönetiminin bu haksız saldırılarına rağmen uzun vadede planları kasamın da ileri yıllarda yine dünyanın en çok telefon üreticisi olabileceklerini söylediler.

Bu açıklamalara ilaveten Huawei yetkilileri yönetici kadrolarında herhangi bir değişiklik olmadığını ve Dünyada en büyük ve en çok telefon üreticisi olan şirket olmak için hedefledikleri sürecin tamamını bu eski kadro ile devam ettireceklerinin altını da çizdiler.

Huawei yöneticisi Shao Yang Trump yönetiminin uluslararası düzeyde yaptıkları ve saldırılara rağmen her gün 400 veya 500 bin arasında telefon ürettiklerinin de altını çizdi. Asıl amaçlarının en büyük ve en çok telefon üreten marka olmak olduğunu söyleyen Shao Yang, bu satış ve üretim raporları ile ileride amaçlarını gerçekleştirebileceklerini açıkladı.