iMac Bitirici Microsoft Surface Studio Tanıtıldı

Paylaş!

iMac Bitirici Microsoft Surface Studio Tanıtıldı

Microsoft bugün yaptığı tanıtım ile iMac’ e rakip olacak olan hepsi bir arada bilgisayarı Microsoft Surface Studio tanıtıldı.

Tasarımı ile dikkat çeken Microsoft Surface Studio özellikle kurgu ve dizayn yapanların gönlünü fethedecek cinsten. 4500 x 3000 piksel çözünürlüğe sahip PixelSense olarak adlandırılan 28 inç büyüklüğündeki ekranı, Adobe sRGB ve DCI-P renk desteği ile göze olduğu kadar grafik tasarımcıların gönlünede hitap ediyor.

Tercih edeceğiniz donanıma göre seçenek sunan Microsoft işlemci olarak Intel  Core i5 ve  Core i7 seçeneğini sunuyor. 8 GB , 16 GB ve 32 GB  RAM seçenekleri bulunan cihazda 1 TB ve 2 TB hibrit diske sahip. En dolu donanıma sahip versiyonda 4 GB NVIDIA GeForce GTX980Mekran kartı 2 TB hibrit disk, Core i7 işlemci ve 32 GB RAM bulunuyor.

3000 dolardan başlayan Microsoft Surface Studio ön sipariş almaya başladı bile. Bahsedilen en dolu seçeneğin fiyatının yaklaşık 4200 dolar olacağı tahmin edilirken iMac ile rekabete giren Microsoft Surface’ e talep nasıl olacak merakla bekliyoruz. Aşağıdaki videodan ürünün ilgi çekici tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.