Iphone 8’in Gelmiş Geçmiş En İyi Iphone Olacağına Dair 6 İşaret

Paylaş!

Iphone 8’in Gelmiş Geçmiş En İyi Iphone Olacağına Dair 6 İşaret

Piyasaya sürmüş olduğu her telefonla akıllı telefon teknolojilerinde çığır açan Iphone getirmiş olduğu yenilikler sayesinde hem öncü bir marka görevi üstlenmiş hem de insanların dikkatini çekmiştir. Seveni kadar sevmeyeni de olsa zaman içerisinde telefon piyasasının en prestijli markası haline gelmiştir. En son çıkan iPhone’de kullanıcılar tarafından beğenilmeyen birçok özellik olmuş olsa da, Apple firmasının yakın zamanda iPhone8’i piyasaya süreceğini açıklaması büyük bir heyecana yol açtı. Yakın zamanda çıkacak olan bu yeni iPhone’un gelmiş geçmiş en iyi iPhone olacağına dair işaretler de insanların büyük ilgisini çekiyor.

  1. 10. Yıl Dönümü

iPhone8’i 10. yıl dönümünde çıkaracağını açıklayan Apple, bu açıklamasıyla insanlar arasında heyecan yaratmıştır. Apple, kendisi için önemli olan tarihleri bugüne kadar en iyi şekilde kutlamıştır. Bu sebeple çıkacak olan yeni telefonun bu güne kadar görülmemiş özelliklerle piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

  1. Şarj Kablosu Tarih Oluyor

Aslında iPhone akıllı telefonlarında kablosuz şarj özelliği vardır fakat çok verimli bir şarj etme yöntemi değildir. Yeni gelecek telefonda bu teknolojinin, bu alanda piyasanın en iyisi olan Samsung’dan daha iyi olacağı varsayılıyor.

  1. Ekran Sınırları Yok

iPhone4’ün piyasaya çıktığı günden beri internette dolaşan çerçevesiz ekrana sahip Iphone fotoğraflarının bu yeni telefon ile hayata geçirileceği düşünülüyor.

  1. Yeni Home Butonu

Bilindiği gibi iPhone telefonlarının Home tuşları ekrandan bağımsızdır. iPhone8 ile bu özelliğin değiştirileceği varsayımlar arasındadır.

  1. Kablosuz Kulaklıklar

iPhone7’de ilk kez uygulanan kablosuz kulaklık özelliği telefonda bir kulaklık girişinin yer almamasına sebep olmuştur. Pek çok insanın hoşuna gitmeyen bu durum iPhone8’de de devam edecek gibi duruyor.

  1. Yeni Bir Model

Her çıkardığı telefonda en az üç farklı versiyon yayınlayan Iphone, iPhone8’de suya dayanıklı daha geniş ekranlı bir modelle kullanıcı karşısına çıkabilir. Bu ihtimaller insanların Iphone 8 için olan beklentilerini daha da arttırmıştır.