İQOO Satışlara Başladı

Paylaş!

İQOO Satışlara Başladı. Vivo’nun farklı bir modeli olan iQOO, büyük RAM içeren akıllı telefonunun büyük depolama içeren yeni şeklini ön siparişe açtı. Çin’li telefon üreticisi Vivo’nun büyük donanım özelliklerine sahip olan akıllı telefonlarını sergiye çıkaracak olan iQOO, geçen ay tanıttığı ve piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleriyle kullanıcıların ilgilerini toplamıştı.

Vivo X27 Pro

iQOO’nun yeni versiyon akıllı telefon modeli Samurai Black bugün piyasaya sürülmesi düşünülüyordu. 12 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunan Samurai Black Version, orijinaliyle tıpatıp aynı olarak karşımıza çıkıyor. Siyah tasarımıyla öne çıkan bu yeni model, LPDDR4x yüksek hızlı belleği ile farklılık yaratıyor.

14 Nisan’da satışa çıkması planlanan yeni telefon modeli bir takım aksaklıklar sebebiyle 18 Nisan’da raflardaki yerini alacak. Cihazı satın almak isteyenler için ön siparişler bugün alınmaya başlandı. Satışa çıktığı an hemen tükenmesi beklenen iQOO Samurai Black akıllı telefonun yenileri üretilene kadar bu telefonu satın almak isteyenlerin mağazalarda bulunan Samurai Black’leri inceleyerek, bilgi sahibi olabilecekleri konusunda açıklama yapıldı.