Mc Donald’s Yeni Sipariş Dönemi

Paylaş!

Mc Donald’s Yeni Sipariş Dönemi. Sömestr tatilinin yaklaşmasına sayılı günler kala çocukların tercih ettikleri ünlü fast food firması Mc Donald’s Türkiye’de akıllı magnet ile sipariş dönemini başlattı. Buzdolabı içerisine yerleştirilen ve Akıllı Magnet adı verilen yeni sipariş süreci Mc Donald’s Türkiye mağazalarındaki yerini aldı.

Ünlü fast food zinciri Mc Donalds’ın başlattığı bu yeni sipariş yöntemi ile kullanıcılar; mobil cihazlarında bulunan NFC sistemi ile Akıllı Magnet üzerinden sipariş verebiliyorlar. Akıllı Magnet seçeneği sayesinde mobil cihazlara hiç bir uygulama yüklenmesine gerek kalmadan istenilen her siparişi vermek mümkün olacak. Kullanıcılar ve hamburger severler tarafından büyük beğeni toplayan Akıllı Magnet, kolay ve hızlı bir şekilde sipariş verilmesini sağlıyor.

Akıllı Magnet

Herhangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan bahsi geçen markanın ilgili bölüme geçiş yapılmasını sağlayan akıllı Magnet, ilk kez 2017 yılının son günlerinde kullanıcılara duyurulmuştu. Ar-ge adı altındaki çalışmaları 11 aydan fazla süren Akıllı Magnet sistemini, ilk kez kullanan şirketlerden birisi de Mc Donald’s Türkiye oldu.

Ünlü yemek firması Mc Donald’s Türkiye kullanıcıları, artık NFC yoluyla eriştikleri Akıllı Magnet sistemi üzerinden oldukça hızlı bir şekilde verebiliyorlar. Ünlü fastfood zinciri olan Mc Donald’s Türkiye tüketicileri geliştirilen bu yöntemle, buzdolaplarında bulunan bir magnete akıllı telefonlarını temas ettirerek, hızlı ve oldukça pratik bir şekilde sipariş verebiliyorlar. Ayrıca vermiş oldukları siparişlerin servise çıktımı gibi anlık durumlarını da takip edebilme imkanlarıda bulunuyor.

Mc Donald’s Türkiye’nin Pazarlama Direktörü olan Elif Göktaş, akıllı magnet uygulaması ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Mc Donald’s ailesi olarak, sadece en kaliteli ve en taze ürünleri kullanarak en uygun fiyatı sunmayı değil; aynı zamanda değerli müşterilerimiz için en iyi deneyimi evlere servis hizmetinde de sunmayı ilke ediniyoruz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek vermiş olduğumuz hizmetlerimizi en doğru en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Restorantlarımız da sunmuş olduğumuz kaliteli ve hızlı servisi Akıllı Magnet sayesinde ev ortamlarında da geliştirmeyi hedefliyoruz dedi. Mc Donalds’ın Türkiye’de geniş bir yer bulmasında en geçerli yönünün kalitesi olduğunu da sözlerine ekledi.