SuperOnline Fiber Paketlerde İndirime Gitti

Paylaş!

SuperOnline Fiber Paketlerde İndirime Gitti. İnternet kullanımının yaygınlaşmasına paralel olarak, internet sağlayıcısı firmalar arasında rekabet de artış göstermekte. Genel olarak internetin ülkemizde pahalı olduğu yolunda ciddi eleştiriler olduğu muhakkaktır. Buna mukabil, fiyat artışları görüldüğü gibi, fiyat indirimleri de yaşanmaktadır. Superonline, yakın zaman önce, 100Mbps internet hızı sağlayan Turbo indir paketinde tam 4 katı oranında artış yapması sebebiyle tepki çekmişti. Şimdi ise, Superonline yaptığı indirimle gündemde. Superonline Fiber platin paketlerini satın alan kullanıcılarına ilk ay, 100Mbps internet hızını hediye edeceğini de duyurdu.

Superonline Fiber Paketlerin Özellikleri ve Fiyatı

Kotasız ve adil kullanım noktasız (AKN) Fiber Platin Paketlerde yapılan indirim, yeni yıl öncesi, müşterilerine bir müjde niteliği taşıyordu. Fiyatlarda, ciddi anlamda düşüşe giden firma, ayrıca, ilk ay, 100Mbps internet hızı hediye edeceğini duyurdu.

Superonline’ın Sunduğu Yeni Fiber Platin Paketlerin Özellikleri Nelerdir?

– Yüksek hızlı olmaları

– Kota limiti bulanmaması

– Fiber Platin Paketler, 5Mbps yükleme hızı sunuyor

Tüm bu özelliklerine karşın, Fiber Platin Paketlerin fiyatları, eskiye göre çok daha aşağıda olması oldukça dikkat çekici. Buna rağmen yine de ulaşılabilir olup olmadığı tartışılabilecek bir konu. Bununla birlikte, firmanın indirime gitmesini önemseyen kullanıcılar da olacak mı hep birlikte göreceğiz.

Zira, firma bir süre önce, 100Mbps internet hızı sağlayan Turbo indir paketinde 4 katı oranında artış yapmasından dolayı tepki çekmişti.

Superonline İndirimli Fiyatları

35Mbps platin paket- limitsiz- tarife fiyatı: 289 TL- kampanya fiyatı: 99,90 TL, eski fiyatı, 139 TL idi.

50Mbps platin paket- limitsiz- tarife fiyatı: 339 TL- kampanya fiyatı: 129 TL, eski fiyatı, 129,90 TL idi.

100Mbps platin paket- limitsiz- tarife fiyatı: 449 TL- kampanya fiyatı: 199,90 TL, eski fiyatı, 299 TL idi.

İşte Turkcell Superonline’ın yaptığı fiyat güncellemeleri bu doğrultuda. Hızları yüksek, kotasız ve yükleme hızının da 5Mbps olduğu tahmin ediliyor. Fiyatların kullanıcıları tam manasıyla memnun edip etmeyeceği merak konusu. İnternet giderek hayatın her alanına girmeye başlamışken, çok daha ulaşılabilir olmasını bekleyen, müşteriler, bakalım Superonline firmasının yeni yıl öncesi yaptığı bu açıklamaya nasıl karşılık verecekler.