Nokia 3.1 Plus Tanıtıldı

Paylaş!

Nokia 3.1 Plus Tanıtıldı. Nokia yeni akıllı telefonu 3.1 plus’u Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde yaptığı basın toplantısı ile dünyaya tanıttı. Son zamanlarda üretilen en kaliteli akıllı telefonlardan biri olan nokia 3.1 plus güncellemeleri en hızlı alabilme özelliğine sahip. Birçok yeni özelliği bünyesinde barındıran bu akıllı cihaz 3 GB RAM ve 32GB’a kadar dahili depolama alanına sahip olmasından dolayı pek çok kullanıcı tarafından ilgi ile bekleniyor.

Nokia 3.1 Plus’un Genel Özellikleri

Yeni üretilen bu akıllı cihazda 6 inç HD ekran, mediatek helio p22 işlemci ve Android 8.1 oreo işletim sistemi bulunmaktadır. Bunlara ek olarak nokia 3.1 plus’ta çift arka kamera yer almaktadır. Bu kameralar 13 MP f/2.2 diyafram + 5 MP ile f/2.4 diyaframlı olarak üretilmiştir. Bu akıllı cihazın ön kamerası ise 8 Mp, f/2.2 diyaframlıdır. Nokia 3.1 plus akıllı cihazda 3500 mAh batarya ve 4G volte gibi özellikler yer almaktadır. Yeni üretilen bu akıllı cihaz mavi, beyaz ve balık renklerinde olup 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

Nokia 3.1 Plus Ne Kadar Olacak

Nokia’nın ürettiği 3.1 plus Hindistan’da basına tanıtılırken birçok soru da cevabını bulmuş oldu. Akıllı cihaz almak isteyenlerin merakla beklediği bu cihaz yakın bir zamanda satışa sunulacak. Üstelik diğer akıllı cihazlara nazaran daha düşük bir fiyatla nokia 3.1 plus alıcılarını bulacak. Bu akıllı cihazın 3 GB RAM’e sahip olan modelini akıllı cihaz severler 930 tl gibi ucuz bir fiyata satın alabilecekler. Nokia 3.1 plus akıllı cihazın 2 GB RAM’e sahip olanları için net bir fiyat açıklaması olmasa da bu modelin de 800 tl civarında bir fiyata satışa sunulacağı öğrenildi. Birçok yeni özelliği bünyesinde barındıran bu akıllı cihazın en geç yılbaşına kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor. Özellikle akıllı cihazlarda yaşanılan şarj sorunu düşünüldüğünde ortalama olarak şarjı 2 gün süren bu akıllı cihaz alıcıları tarafından merakla bekleniyor. Ayırca cihazda çift sim ve microSD kart desteğinin bulunması da alıcıların cihaza ilgi göstermesine neden olacak.