Apple TV+ Yol Haritasını Açıkladı

Paylaş!

Apple TV+ Yol Haritasını Açıkladı. Dünyanın en büyük bilişim şirketlerinden olan Apple, Mart ayında artık televizyon programları üreteceğini duyurmuştu. Apple konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada, fazla içerik için değil, en mükemmel içerik için çalışacaklarını duyurdu.

Apple İçin Yeni Bir Alan

Teknoloji devi Apple, televizyon programları üreteceğini açıklamıştı. Ancak üreteceği programların içeriğinden bahsetmemişti. Apple adına İnternet Yazılım ve Servisleri Başkan Yardımcısı Eddy Cue açıklamalarda bulundu. Eddy Cue, üretecekleri içeriklerin sadece orijinal değil, en mükemmel içerikler olması için çalıştıklarını söyledi. Ayrıca, Eddy Cue, ünlü içerik platformu Netflix’in sağlam içerikler ürettiğini fakat Apple TV+ servisinin tarzının farklı olacağını açıkladı. Cue, Apple TV+ için içerik sayısından ziyade, kaliteli içeriğin önemli olacağını vurguluyor.

Bilindiği gibi içerik alanında ünlü şirketler var. Bu ise Apple açısından sert bir rekabet anlamına geliyor. Eddy Cue, Apple’ın video içerik üretim sektörüne geç girmesinin bir dezavantaj olduğunu söylüyor. Ancak, şirketin kullanıcıları için hep en iyisini yapmak adına gösterdiği çabanın Apple TV+ için de iyi sonuçlar doğuracağını ifade ediyor.