Pixel 4 Harika Özelliklerle Geliyor

Paylaş!

Pixel 4 Harika Özelliklerle Geliyor. Google tarafından piyasaya sürülen Pixel serisinin yakaladığı başarının yeni Pixel 4 modelindeki üstün teknolojik özelliklerle devam edeceği ön görülüyor.

Google 3 Pixel 3 modeli ile oldukça iyi satış rakamlarına ulaştığı görülüyor. Şirket bu başarıyı sürdürmek ve daha da yukarılara taşımak için yeni Pixel 4 modelinde yüz tanıma ve hareket algılayıcı olacağı yönündeki iddiaları doğruladığı görülüyor.

Temassız Hareket Algılayıcı Özelliği

Google Pixel 4 modelinin en iddialı özellikleri arasında yüz kilidi açma ve hareketleri temassız algılayan sensör özellikleri yer alıyor. Google bu oldukça ilgi çeken ve teknolojik anlamda etkileyici 2 özelliği ve yeni modelin sahip olduğu diğer özellikleri yayınladığı video ile duyurduğu görülüyor. Videoda ekran kilidi aktif olan bir yeni Pixel 4 modeline genç bir kadının yürüdüğü ve ona yaklaştığında herhangi bir temas olmadan kilidin açıldığı görülüyor. Yine videonu devamında aynı genç kadının telefona herhangi bir teması olmanda şarkıları atladığı görülüyor.

Yeni Google Pixel 4 modeli ile artık telefon ile ilgili birçok işlemi temassız yapabilecek olmanın birçok telefon kullanıcısı tarafından büyük bir merak ile bekleniyor. Bu yeni modelin oldukça büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.