Pubg Lite Sistem Gereksinimleri

Paylaş!

pubg lite sistem gereksinimleri herkesin ulaşabileceği düzeye geldi. Oyun 23 Mayıs itibariyle ülkemizde kullanıma açıldı ve artık düşük sisteme sahip bilgisayarları olan oyuncularda pubg oynayabilecekler. Oyun lite özelliği ile artık tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarda oynanabilir hale geldi. Lite ile mevcut oyundan farklı olarak Vikendi haritası bulunmuyor. Kullanıcılar Erangel, Miramar ve Sonhok haritalarından birini seçebiliyor ve macera başlıyor.

Lite’de Neler Farklı?

Yeni sürümde Vikendi haritası yok, diğer 3 harita arasından kullanıcıların tercih yapması gerekiyor. Oyuncuların dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise her haritada farklı bir oyun taktiği ve stili sergilenmesi gerektiğidir. Lite sürümünde bulunan antrenman modu ile oyuna aşina olmayan kullanıcılar, ısınma turları atabilirler. Lite oyunda da hem birinci şahıs hemde üçüncü şahıs gözünden oynayabiliyorsunuz. Pubg lite de diğer versiyonda olduğu tek yada takım halinde oynayabiliyorsunuz. Squad yapmak isterseniz, arkadaşlarınızdan zorlu anlarda yardım alabilir ve daha stratejik bir şekilde rakipler ile karşılaşabilirsiniz.

Lite Nasıl İndirilir?

Oyunu indirmeden önce Pubg hesabı açmanız gerekiyor, ardından internette bulacağınız linkler üzerinden indirme sağlayabilirsiniz. İndirmeden sonra oyunu başlatmakta zorlanan kullanıcılar için çözüm ve cevaplarda bulunuyor. Yükleme ve kurulum sonrası oynamaya başlayabilirsiniz.

Lite Sistemsel Gereklilikleri

Ücretsiz Pubg Lite sistem gerekliliklerini masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızın karşılaması gerekiyor.

Minimum Sistem Gereklilikleri

İşletim sisteminizin en düşük Windows 7-8 ya da 10 olması ve 64 bit olması gerekiyor. İşlemcinizin ise İntel core i3 2, 4 GHz’yi karşılaması gerekiyor. Bilgisayarda en az 4 GB bellek olması gerekiyor. Grafik işlemcinizin ise Intel HD Graphics 4000 olması gerekiyor. Depolama alanınızın 4 GB yeterliliği olması gerekiyor. DirectX sürümünün ise en az DirectX 11 olması gerekiyor.