PuhuTV Yurt Dışından Nasıl İzlenir?

Paylaş!

Puhu TV, içinde en kaliteli içerikleri ve yüzlerce dizi ve film barındıran dizi izleme platformudur. Çok nadir reklam verilen Puhu TV içerinde oldukça fazla sayıda dizi bulunmaktadır. Puhu TV üzerinden dizi veya film seyretmek yurt dışında oldukça zordur. Bunun için gerekli bazı ayarların yapılması gerekmektedir. Puhu TV’yi yurt dışından izleyebilmek için bazı VPN ayarlarının yapılması gerekmektedir. VPN programı yardımı ile PuhuTV yurt dışından nasıl izlenir? Sorusunun cevabını inceleyelim.

  • Öncelikle kendimize göre bir VPN programı seçmeliyiz.
  • Daha sonra seçtiğimiz VPN programını satın almalıyız.
  • En son adım ise VPN programının kurulumu yapmalıyız.

Bu sayede siz de ister yurt dışında olun isterseniz yurt içinde fark etmeksizin kolay ve güvenilir bir şekilde puhu TV içerisinde yer alan tüm dizi ve film içeriklerine ulaşabilirsiniz.

1. Adım VPN Programı Seçmek

VPN seçmek her ne kadar kolay görünse de aslında zor bir işlemdir. Türkiye’de bulunan sansürler nedeni ile VPN programı bulmak ve kurulumunu yapmak oldukça zordur. Fakat ülkemiz için bile kurulumu olan bazı VPN programları bulunmaktadır. Bilgisayar üzerinden StrongVPN programını kullanabilirsiniz. Cep telefonları üzerinden yurt dışından VPN ile Puhu TV izlemek için ExpressVPN tercih edebilirsiniz.

2. Adım VPN Programı Satın Almak

Yukarıda söylemiş olduğumuz StrongVPN programı içerisine giriş yapın. Daha sonra burada bulunan paketler içerisinde size en uygun fiyata sahip olan paketi seçin. Paketi seçtikten sonra varsa indirimden yararlanabilirsiniz. Bir sonraki adım ise ödeme işlemidir. İstediğiniz paket için ödeme işlemini gerçekleştirin. Daha sonra bilgileriniz ile hesap oluşturun. Bu adımdan sonra hesabınız üzerinden size bir şifre gönderilecektir.

3. Adım VPN Programı Kurulum Yapmak

VPN program paketleri içerisinde yer alna paketlerden istediğiniz seçip parasını ödedikten sonra işlemini oldukça kolaylaştır. Burada ise satın alığınız paketi bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken şu şekildedir:

  • StrongVPN programının sağ üst köşesinde bulunan VPN APPS menüsüne giriş yapın.
  • Puhu TV’yi hangi platform üzerinden izlemek istediğinizi seçin.
  • En uyumlu yazılımın indirilmesini sağlayın.
  • İndirdiğiniz uygulamaya giriş yapın.

Böylelikle siz de yurt dışında olsanız dahi 2K kalitesi ile Puhu TV’yi rahatlıkla izleyebilirsiniz.