Samsung ve Motorola Birleşimi Telefon

Paylaş!

Samsung ve Motorola Birleşimi Telefon.Motorola’nın piyasaya sürdüğü One Vision model akıllı telefonu Samsung işlemcili olması ile oldukça ilgi topluyor. Motorola P40 modelin güncel versiyonu olan One Vision’ın Robusta 2 koduna sahip olduğu söylentiler arasında geliyor.

Motorola One Vision Teknik Özellikleri

Dâhili depolama alanı 128 GB’a kadar çıkan modelin 3 GB ve 4 GB olmak üzere iki adet ram seçeneği bulunuyor. Cihaz 2520 x 1080 çözünürlüğe sahiptir. Motorola One Vision, gelen güncellemeleri hızlı bir şekilde indiriyor.

Çift arka kameraya sahip cihazın 48 megapiksel ve 12 megapiksel olarak çeşitleri var. Bu arka kameralar hem HDR çekim hem de uzun pozlama yapabiliyor. Motorola One Vision, Android’in en son sürümü olan 9.0 Pie kutusundan çıkıyor. Cihaz, 3500 mAh kapasitesine sahip bir bataryadan besleniyor. Ayrıca ARCore ve Digital Wellbeing destekleri bulunuyor. Gelen bilgilere göre de cihaz XT1970-3, XT1970-1 ve XT1970-2 model numaralarına sahip oluyor.

Motorola One Vision Ne Zaman Gelecek?

Hem altın sarısı hem de mavi renklerde iki seçeneği olan Motorola One Vision telefonlarının piyasaya sürüleceği tarih ise hala net değil.