Samsung’dan Beklenen Arayüz Güncellemesi

Paylaş!

Samsung’dan Beklenen Arayüz Güncellemesi.Samsung akıllı telefon kullanıcılarının en çok kullandığı tarayıcılardan bir tanesi olan mobil web tarayıcısı geçtiğimiz günlerde güncelleme aldı. Samsung firmasının yapmış olduğu güncellemeden sonra mobil web tarayıcısı üzerinden kullanıcılar artık One UI Arayüzüne geçiş yapabilecek. Gelen güncellemeden sonra daha akıcı ve daha basit bir kullanıma sahip olan Samsung mobil web tarayıcısı pek çok kullanıcıyı memnun etti.

Samsung’dan Gece Modu Özelliği

Güney Kore merkezli teknoloji devi ve akıllı telefon üreticisi Samsung şirketi, geçtiğimiz günlerde mobil web tarayıcısına getirdiği güncellemeyle birlikte pek çok özelliği de kullanıcılarına sunuyor. Mobil web tarayıcısında bundan böyle artık kullanıcılar gece modu özelliğini de kullanabilecek.

Sistem Uygulamalarına da Entegre Edildi

Samsung markası geçtiğimiz günlerde getirdiği güncellemeden sonra One Ul arayüzünü sistem uygulamalarına da entegre etti. Yani bundan böyle Android 9.0 Pie sürümü kullanıcıları, mobil web tarayıcısı haricinde ONE Ul arayüzünü sistem uygulamalarında da kullanabilecek. Pek çok Samsung akıllı telefon kullanıcısı gelen güncellemeden bir hayli memnun kaldığını dile getiriyor.