Snapchat’in Yenilenen Android Uygulaması Kullanımda

Paylaş!

Snapchat’in Yenilenen Android Uygulaması Kullanımda.Android kullanıcılarını dikkate almadığı söylenen Snapchat, bu konuda tamamen yenilenen uygulamasını kullanıma sundu. Şirket, söylentilere yanıt vermek için yenilediği Android uygulamasını yayımladı.

Instagram’ın, hikayeler özelliğini kendi uygulamasına eklediği güne kadar dünyanın en yaygın kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri Snapchat’ti. Snapchat, eski popülerliğine dönmek için yeniden tasarladığı Android uygulamasını kullanıcılarına sundu. Nisan ayın ilk günlerinde Android kullanıcılarına pürüzsüz ve daha temiz bir deneyim sunmak için tasarlanan uygulama yeniden inşa edilmeye başlandı.

Yeniden İnşa Edilen Uygulama Yüksek performans Sunuyor

Snapchat CEO’su Evan Spiegel’ın aktardığı bilgiye göre yeni uygulama, eskisine göre daha hafif. Performansı fark edilir düzeyde yüksek olan uygulama, filtre ve hikayeleri yükleme hızını da artırdı. Sayfalar arası geçişleri daha yumuşak olan düzenlemede, yüksek görüntü kalitesi var. Snapchat, yeni uygulamasında makine öğreniminden de faydalanıyor. Kullanıcıların Snapchat alışkanlıklarını takip edip, arayüz önceliklerini buna göre düzenliyor.

Uygulamanın bütün Android cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışması pek mümkün değildir. Yine de Snapchat, bu inşa ile birlikte kullanıcılarının deneyimini en iyi hale getirmeyi amaçlıyor.