Tasarım Harikası Samsung Galaxy S10

Paylaş!

Tasarım Harikası Samsung Galaxy S10. Samsung’un Hayalleri Süsleyecek Tasarımlı Telefonu Galaxy S10. 2018 yılı içerisinde birçok telefon üreticisinin piyasaya sürdüğü akıllı cihazlar gündemi oldukça meşgul etti. Birbirinden farklı tasarımlarla oluşturulmuş cihazlar alıcısını bekledi. Akıllı cihaz konusunda daha çok gelişmelerin yaşanacağı bir 2019 yılı bekleniyor. Görünen o ki 2019 yılı akıllı cihazlar için adeta muhteşem bir yıl olacak gibi. Samsung, 2019 yılı içerisinde piyasaya süreceğini açıkladı. S10 akıllı cihazı ile bu konuyu doğrular nitelikte. Teknoloji bağımlılarının bu aklı cihazı büyük bir merakla beklediği görülüyor.

Telefonda yer alacak özellikleri ve nasıl bir tasarıma sahip olacağı insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Özellikle tasarımı konusunda büyük merak içinde olan insanların bu duygularını fark eden Concept Creator, paylaştığı Samsung Galaxy S10 tasarımı görseliyle merakları biraz olsun dindirdi. Paylaşılan görselde telefona ait tasarımın ne kadar mükemmel olduğu görülüyor. Bunun yanı sıra telefonun ekran bölümü müthiş bir özenle hazırlanmış ve daha önceki akıllı telefonlara nazaran daha kaliteli duruyor.

Cihazın En Dikkat Çekici Yönü Tasarımı

Samsung’un tasarladığı ve 2019 yılı içerisinde piyasaya sürmeyi düşündüğü cihazın en çok merak edilen özelliğinin ekran tasarımı olduğu vurgulandı. Alınan bilgilere ve paylaşılan görselde görüldüğü gibi cihazın ekranında herhangi bir çerçeve yer almıyor. Cihaza ait görüntü kalitesi mükemmel olan ön kamerası cihazın sağ üst tarafında yer alıyor.

Samsung Galaxy S10 modeli ile premium model olan Galaxy S10+ bu özellik ile ayrıcalık gösteriyor. S10+ cihazında yer alacak olan iki kameralı selfie teknoloji sayesinde kesinlikle bu konuda piyasayı sallayacak gibi görünüyor. Arka kamerasına bakıldığında cihazda 3 kameranın olduğu görülüyor. Böyle muhteşem bir tasarımda hazırlanan Samsung Galaxy S10 cihazının satışa sunulacağı tarih merakla bekleniyor.

Ayrıca cihazı sadece Samsung kullanıcıları değil bütün markalara ait telefonları kullananlar oldukça meraklı gözlerle cihazın piyasaya çıkacağı günü bekliyor. Özellikle bolca resim çekmeyi sevenlerin ilgisini fazlasıyla çekecek olan Samsung Galaxy S10, tasarımının yanı sıra içerisinde yer alacak özelliklerin diğer cihazlara göre ne farklılıklar içerdiği de önemli bir yer tutuyor.