USB – C’nin Yaygınlaşmasını Microsoft Mu Engelliyor?

Paylaş!

USB – C’nin Yaygınlaşmasını Microsoft Mu Engelliyor? Microsoft tarafından çok kısa bir süre önce tanıtılan Surface oldukça etkileyici cihazlar arasında gösterilmektedir. Fakat bu etkileyici cihaz USB – C portunun bulunmaması dikkat çekmektedir. Bu durumda insanların akıllarına USB-C microsoft tarafından yavaşlatıyor sorusunun gelmesine yol açmaktadır. 2 Ekimde Microsft tarafından yapılan üç tane Surface cihazının teknik olarak oldukça iyi özelliklere sahip olması ve boyut olarak küçük olması birçok insanı heyecanlandırmıştır. Microsoft tarafından yayınlanan bu Surface serisi tasarım olarak fazla bir değişikliğe uğramamıştır.

Microsoft’un Yeni Bilgisayar Tanıtımı

Microsft tarafından hazırlanan Surface bilgisayarlar Apple cihazlara adeta kafa tutmaktadır. Microsoft’un yeni geliştirdiği bu sistem insanlar tarafından oldukça beğenilse de Apple ile zıtlık yaşanmasına yola açmıştır.

Microsoft’un Surface İçeriğine Sahip Kulaklığı Neden Pahalı?

Microsoft tarafından piyasaya yeni sunulan Surface içerikli kulaklık el yakan fiyatı ile dikkat çekmektedir. Kulaklığın kablosuz ve gürültü önleme özelliğine sahip olması çok beğenilse de fiyatının pahalı olması müşterilerin bu ürünü alma konusunda ince eleyip sık dokumalarına yol açmıştır.