Uygun Fiyatlı General Mobile Gm 10 Özellikleri

Paylaş!

Teknoloji geliştikçe çok farklı özelliklere ve modellere sahip olan telefonlarda artmaya başladı. Günümüzde artık çok sayıda telefon markası bulunmakta, hangisi kaliteli hangisi daha uzun ömürlü ve kullanışlı anlamak için özellikleri dikkatli bir şekilde incelenmeli. Telefon satın almadan önce mutlaka ön araştırma yapılmalıdır, her bütçeye uygun telefon piyasada mevcuttur. General Mobile marka telefon da bunlardan biridir. Uygun fiyatlı General Mobile Gm 10 özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

General Mobile Gm 10 Ekran Özellikleri

Telefon alırken hem büyüklük hem de görünüş bakımından ekran özellikleri büyük rol oynar. General Mobile Gm 10 serisi de çizilmeye karşı dayanıklıdır, çözünürlük standardı FHD plustur, dokunmatik ekranı kapasitif ekran özelliğine sahiptir, ekranı 6.01 inç boyutundadır, ekran çözünürlüğü 1080×2160 pikseldir, ekran teknolojisi Amoled türüdür. Ayrıca karanlık modu, mavi ışık filtresi ve multi touch özellikleri bulunmaktadır. Ekran boyutu rahat kullanıma uygundur.

General Mobile GM 10
General Mobile GM 10

Teknik Özellikleri

General Mobile Gm 10 serisinin işletim sistemi androiddir. İşlemci çekirdek sayısı 8, işlemci frekansı 2.2 GHz ve işlemci mimarisi 64 bittir. Ram kanal sayısı ise çift kanaldır, 4 Gb RAM RAM kapasitesine sahiptir.

Diğer özellikleri ise şu şekilde sırlanabilir;

  • Radyo bulunmaktadır
  • Parmak izi okuyucu özelliği vardır
  • Parmak izi okuyucusu arka kapaktadır
  • Nano-sim kart türüne sahiptir
  • Suya ve toza dayanıklı değildir.
  • Bildirim ışığı, hall sensörü, ivme ölçer, jiroskop, pusula, yakınlık sensörü gibi sensör çeşitleri mevcuttur

Tüm bu özellikler telefonun teknik yapısını ortaya çıkartmaktadır.

Bağlantı Özellikleri

3G indirme hızı, 42.2 Mbps’dir, ayrıca 4.5G ile de uyumludur ancak 5G desteği bulunmamaktadır. Bluetooth bağlantısı bulunmaktadır, navigasyona da bağlanabilir. Arabaya veya başka yerlere USB ile bağlanabilir, Wİ-Fİ Hotspot özelliği de bulunmaktadır.

Kamera Özellikleri

Kamera çözünürlüğü 12 Mp’dir, coğrafi konum eklenebilir, çift ledli flaşa sahiptir, önde ve arkada olmak üzere 2 adet kamerası mevcuttur, HDR özelliği bulunmaktadır ve panorama çekim özelliğine sahiptir. Mobilde çığır açan telefonu açmak için yüz tanıma özelliği de kullanabilirsiniz. Arka kamerası görüntü sabitleyici, hızlı odaklama, seri çekim modu gibi özelliklere sahiptir. Ön kamerada ise ek olarak portre özelliği bulunmaktadır.