Whatsapp Çıkartmaları Nasıl Yapılır?

Paylaş!

Her yaştan milyonlarca kullanıcısı bulunan whatsapp çıkartmaları nasıl yapılır whatsapp sosyal mesajlaşma platformu üzerinden oluşturduğunuz keyifli sohbetleri daha da keyifli hale dönüştürmek için çıkartmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp’tan Çıkartmalar Yapmak İçin Uygulamanız Gerekenler

Whatsapp sosyal mesajlaşma platformundan çıkartmalar gerçekleştirmek istediğinizde ilk önce ”Sticket Maker for Whatsapp” ismindeki bir uygulamayı indirin, uygulamayı aktif ettikten sonra ”Create a new Stirkecpack” yazılı olan butona tıklayın, hemen sonrasında çıkan ekranda çıkartma paketinizin ismini yazarak create yazılı butona basın.

Tüm bu basit işlemlerden hemen sonrasında uygulama tarafından çıkartma paketinize kapak resmi ilave etmeniz talep edilecektir.

Galeri alanında yer alan resimlerden tercih ettiğiniz bir resmi seçerek akabinde ”Yes Saver Sticker” yazılı butona basın. Bu işlem sonrasında ekranda beliren karelere tıkladıktan soran şahsınıza özel çıkartmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Tercih etttiğiniz çıkartmaları whatsapp uygulamasına ilave etmek istediğinizde ”Add to whatsapp” butonuna basın, oluşturduğunuz çıkartmalarınızı whatsapp uygulamasına ilave etmek istediğinizde çıkartma paketinize minimum 3 adet sticker oluşturmanız söz konusudur.

Whatsapp’tan Çıkartmalar Yapılması Ne İşe Yarar?

Whatsapp uygulamasından çıkartmalar yapılması sayesinde sohbet etmek istediğiniz arkadaşlarınız ile daha keyifli ve renkli sohbet süreci geçirebilirsiniz.

Whatsapp’tan Çıkartmalar Hangi İşletim Sistemlerinde Uygulanabilir?

Whatsapp sosyal mesajlaşma uygulamasından çıkartmalar Android ve İos işletim sistemine sahip olan telefonlar üzerinden yapılabilir.

Whatsapp sosyal mesajlaşma uygulamasından çıkartmalar için söz konusu uygulamaları cihazınıza birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz. Ayrıca, whatsapp sosyal mesajlaşma uygulamasından çıkartmalar yapılması konusunda cihazınızın herhangi bir zarar görmeyeceğini de belirtebiliriz.