Xiaomi’den Yeni Reklam Filmi

Paylaş!

Xiaomi’den Yeni Reklam Filmi. Çinli popüler teknoloji şirketi olan Xiaomi, üzerinde damla çentikleri yer alan mobil cihazlar için kinaye içeren yeni reklam çalışmalarını hızlandırdı. Çinli dev teknoloji üreticisi olarak hizmet veren Xiaomi, yeni piyasaya süreceği Mi 9T modeli için diğer şirketlere göndermeli olarak farklı bir reklam çalışması düzenledi.

Reklam Video Çalışması

Şirket yetkilileri tarafından büyük bir analiz sonucu hazırlanan reklam videolarında damla çentiklerin ekran üzerinde ne kadar abes durabileceğine dair değişik mesajlar verildi. Akıllı mobil cihaz sektörünün son günlerde ciddi bir değişim içinde olduğu görülüyor. Akıllı cihaz üreticileri ve mobil telefon kullanıcıları, bu telefonlarda mümkün olduğu kadar en geniş alana sahip olan ekranları tercih etmek istiyorlar.

Bu konu kullanıcılara hem oyun oynarken hem de video seyrederken büyük bir avantaj sağlıyor. Bu durumun farkındalığını hisseden akıllı mobil cihaz üreticileri de bu konuyu derin bir şekilde inceleyerek, akıllı telefonlarda yer alan ön kamera bölmesini küçültmek için çalışmalar yapıyor. Xiaomi’nin yaptığı reklam videosunda, çentiklerle dalga geçildiği görülüyor.