Age Of Empires 3: Definitive Edition Çıkıyor

Paylaş!

Age Of Empires, 1997 yılında piyasaya sürülen bir strateji oyunudur. Oyunun amacı, Taş Devri’nden Demir Çağı’na kadar bir askeri birlik oluşturup düşmanları yenerek ilerlemektir. Oyunun birçok serisi piyasaya sürülmüştür. Bu serilerden age of empires 3: definitive edition çıkıyor.

Age Of Empires’ İn Yeni Serisi 15 Ekim’de Piyasada

Age of empires 3: definitive edition çıkıyor. Age Of Empires’ in en yeni serilerinden biri olan Age Of Empires 3: Definitive Edition 15 Ekim 2020 tarihinde oyun severlerin kullanımına açılıyor. Oyuncular tarafından büyük merakla beklenen bu yeni seride birçok yenilikleri de beraberinde getiriyor. Oyunu geliştiren ekipler, geliştirilmiş yeni bir Age Of Empires oyunu sunacaklarını da dile getirmişlerdir.

Age Of Empires 3
Age Of Empires 3Age Of Empires 3

Daha Etkileyici Bir Age Of Empires

Bu yeni seri ile birlikte Age Of Empires, oyun severlere daha etkileyici bir oyun sunmayı hedeflemektedir. Bu sürüm ile orijinal Age Of Empires oyunu yeni teknolojiye uygun olarak geliştirildi. Definitive Edition sürümü ile oyunculara daha etkileyici bir Age Of Empires deneyimi sunmaktadır.

Age Of Empires 3: Definitive Edition İle Yeni Özellikler

  • 4K çözünürlük ile kaliteli oyun deneyimi
  • Yeni İsveç medeniyetleri
  • Yeni İnka medeniyetleri
  • Yenilenmiş Kızıldereli medeniyetleri
  • Yeni teknolojiye uyarlanmış bir oyun

Daha İyi Bir Oyun Deneyimi

Age Of Empires’ in yeni sürümü olan Definitive Edition ile oyun severlere 4K çözünürlükte kaliteli bir oyun deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Bunlarla birlikte oyunda İsveç medeniyetleri, İnka medeniyetleri ve çeşitli tarihi olaylar da yer alacaktır. Özellikle, oyunda yer lan Kızıldereli medeniyetleri konusunda da geliştirici ekip iyileştirmeler yaparak oyun severlerin daha ilgisini çekmeye hazırlanıyor.

15 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen Age Of Empires 3: Definitive Edition, 32 TL bir ücretle oyunculara sunulacaktır. Şu an ön sipariş verilerek de bu oyunsa sahip olunabilmektedir. Gereken sistem özellikleri ise; İntel Core İ5 işlemci, Nvidia GeForce GTX 980 ekran kartı, 16 GB Ram ve 42 GB depolama ile oyun severlerin karşısına çıkacaktır.