Ahmet Hakan’dan Fenomenlere Uyarı

Paylaş!

Ahmet Hakan’dan fenomenlere uyarı. Gazeteci ve yazar Ahmet Hakan Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği Başkanı Erhan Nacar’ın çıkışına karşı sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur’u sert bir dille uyardı. Ahmet Hakan’ın ”Ama Zulüm Olur” isimli köşe yazısında sosyal medya fenomenlerine değindi.

Dernek Başkanı Erhan Nacar’ın Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur’a karşı birlik olunması gerektiğini vurguladığı konuşmasından sonra Ahmet Hakan üç sosyal medya fenomenine uyarılarda bulundu. Ahmet Hakan yazısında Dernek başkanı Erhan Nacar hakkında bilgi verdi ve sosyal medya fenomenleri için gelinen son durumu ele aldı. Ahmet Hakan son köşe yazısında Erhan Nacar’ın kurduğu Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği’nden bahsetti. Erhan Nacar’ın Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur’a karşı atağa geçtiği belirti. Gelinen son noktayı açık bir dille köşe yazısında yorumladı.

Ahmet Hakan: Sosyal Sigorta Uzmanı Erhan Nacar’a Dikkat Edin

Ahmet Hakan ”Erhan Nacar deli fişeğe benzer. Bir dakikada 223 kelime konuşur. O kadar kelimeyi bir dakikaya rahatlıkla sığdırır. Bir meseleye takıldıysa eğer onun peşini kolay kolay da bırakmaz. İki saat uyur bir hafta o iki saatlik uykuyla da gezer.” diyerek Erhan Nacar’a karşı sosyal medya fenomenlerinin çok dikkat etmesi gerektiğini vurguladı. Nacar’ın sosyal medya fenomenlerine karşı olan görüşlerini açıklamasının ardından Ahmet Hakan ”Dernek Başkanı Erhan Nacar sosyal medya fenomenlerine bu ara kafayı iyice taktı.

Kendisi Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği adında bir dernek kurmuş. Dernek başkanı olarak Erhan Nacar’ın ilk faaliyeti de sosyal medya fenomenlerine sataşmak olmuş. Erhan Nacar Kerimcan Durmaz, Danla Bilci ve Enes Batur’a karşı savcılığıa suç duyurusunda bulunmuş. Erhan Nacar’ın üç sosyal medya fenomenini kafaya taktığı açıkça görülüyor. Bence Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur dikkat etsinler. Çünkü Erhan Nacar bu işin peşini asla bırakmaz. Bana göre Kerimcan Durmaz, Danla Bilci ve Enes Batur için artık hiçbir şey Türkiye’de eskisi gibi olmayacak bunun farkına varsınlar.” dedi.