Akıllı Bileklik Huawei Watch Fit’in Dikkat Çeken Özelikleri

Paylaş!

Huawei firması, akıllı bileklik Huawei Watch Fit’in dikkat çeken özelikleri hakkında bir takım paylaşımlarda bulundu. Özellikleri açısından akıllı bilekliğe daha yakın ürün olan Watch Fit, büyük ekran ve birçok donanım ile akıllı saatine andırıyor. Akıllı bileklik ve akıllı saat deneyimi sağlayan Watch Fit, oldukça güzel bir deneyim imkanı sunuyor.

Çin’in teknoloji devi sayılan Huawei, akıllı bileklik ve akıllı saat şeklinde üretilen, Huawei Watch Fit’i herkese duyurdu. Akıllı saat ve akıllı bileklik şeklini alan Watch Fit, özellikleri ile de milyonlarca insanın dikkatini kazanmayı başardı. Dikdörtgen tasarımı sayesinde kullanıcılarına, oldukça büyük bir ekran imkanı sağlıyor.

Akıllı Bileklik Huawei Watch Fit
Akıllı Bileklik Huawei Watch Fit’in Dikkat Çeken Özelikleri

Huawei Watch Fit Nedir?

Huawei Watch Fit, Çinli teknoloji devi olan Huawei tarafından üretilen, akıllı saat ve akıllı bilekliktir. Hibrit şekilde üretilen Watch Fit, yeni sağlık ve spor takibi odaklı bir çeşit saat türüdür. Tek bir şarj ile 10 gün idare edebilen Watch Fit, kalp atış sensörünü de içerisinde barındırıyor.

Watch Fit Tasarımı

1.64 inç boyutunda ekrana sahip olan cihaz, 456×280 piksel çözünürlük imkanını kullanıcılarına sunuyor. Huawei Watch Fit, isminden de anlaşılacağı üzere sağlık ve spor takibi odaklı bir üründür. Bu noktada büyük ekran imkanı, Huawei Watch Fit’i, akıllı olan bilekliklerden ayıran en büyük fark oluyor. Ayrıca kullanıcılar, bu büyük ekran sayesinde, saatin üzerinden çok daha fazla veriyi görüntüleyebiliyorlar.

Huawei Watch Fit Özellikleri

Watc Fit, özellikleri ile oldukça dikkat çekmeye devam ediyor. Sensörler ve çeşitli yazılımları içerisinde barındıran cihaz, herkesi hayran bırakmaya devam ediyor.

Watch Fit özellikleri şu şekildedir;

  • 456 x 280 piksel ekran
  • Her çeşit vücut sensörü var
  • Birçok servis ve uygulama özellikleri var
  • Sağlık takip özelliği
  • Her çeşit bağlantı özelliği
  • Aktivite destekleyen yazılım
  • Android ve iOS uyumluluk

Birçok özelliği içinde barındıran Watch Fit, sensörler yardımı ile kalp ritmini de ölçmektedir.

Watch Fit Renkleri

Watch Fit, birçok renk özelliği ile de kullanıcıların karşısına çıkıyor. Altın, gümüş, siyah, pembe ve yeşil renkleri mevcuttur.