Akıllı Saat Gear S3 Güncelleme Aldı

Paylaş!

Akıllı Saat Gear S3 Güncelleme Aldı. Samsung’un ürettiği akıllı saat Gear S3, çok sayıda yeniliği içeren bir güncelleme aldı. Tizen v4’üde içinde barındıran güncelleme 300 MB’lık bir boyuta sahip.

Samsung, sevilen ve geniş kullanıcı kitlesi olan Gear S3 akıllı saat için yazılım güncellemesi yayınlandı. Akıllı saat için gelen yeni güncellemenin boyutu yaklaşık 300 MB’tır. Güncelleme sadece Tizen v4’ü getirmedi, ek olarak birçok gelişimi ve değişikliği de beraberinde getirdi. Bu gün gelen yeni yazılım güncellemesinin getirdikleri:

 1. Samsung Health
 2. Samsung Health Widget
 3. Gelişmiş
 4. Hızlı Panel
 5. Mesajlar
 6. Müzik
 7. Ayarlar Menüsü
 8. Çağrı

Gelen Güncellemelerin Detayları

 • Samsung Health: back-to-back ve ev içinde antrenman desteği
 • Gelişmiş: Tiyatro/sinema ve uyku olmak üzere iki gelişmiş mod desteği
 • Samsung Health Widget: Uyku aşaması bilgilerini içeren destek
 • Hızlı Panel: Daha hızlı ve kolay etkileşim ile beraber yeni eklenen hızlı ayarlar
 • Müzik: Müzik için telefonlardan kurtulan akıllı saat kullanıcıları, farklı müzik kaynaklarını saat üzerinden değiştirip seçebilecek.
 • Mesajlar: Eskiden kayıt edilemeyen mesaj taslakları artık kaydedilebilir. Hareketli görseller sorunsuz ve otomatik olarak oynatılabilir. MMS’ler bildirim kapağında görüntületilir. Ayrıca binden fazla emoji desteği sağlanan güncelleme ile mesajlara cevap vermek artık daha hızlı ve kolay.
 • Ayarlar Menüsü: Akıllı saat özelliklerini daha kolay bulabilmek için menüde yapılan bir kategori değişikliği.
 • Çağrı: Kullanıcılar, yaptıkları konuşma sırasında diğer özellikleri ve ekranları kullanabilecek.

Kullanıcılar Yeni Güncellemeden Memnun

Köklü değişiklikler ve yenilikler bulunan güncellemenin Reddit’teki kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiği görülüyor. Gear S3 Subreddit’indeki yapılan kullanıcı yorumlara bakılacak olursa, Tiven z4’ü ve daha birçok yeniliği içerisinde bulunduran güncelleme oldukça başarılı. Kullanıcılar 300 MB alan kaplayan yeni güncellemeden son derece memnun. Yapılan kullanıcı yorumlarına göre daha da kullanışlı bir hale geldiği görülüyor. Kullanıcılar akıllı saatin batarya performansını da oldukça arttıran bu güncellemeyi taktir ediyor. Ayrıca animasyonlar daha hızlı ve yumuşak bir görünüme ulaşmış olmasından da son derece memnunlar.