Android İçin FIFA Mobile 19 Beta İndirilir?

Paylaş!

Android için FIFA mobile 19 beta nasıl indirilir? sorusu yeni sürümün piyasaya çıkartılması ile birlikte en çok sorulan soru oldu.

FIFA Mobile 19 Nedir

Dünyanın en çok satan futbol oyunu olan FIFA her yıl olduğu gibi PC platformunun ardından mobile ile çıkış yapmakta. EA Sports’un sadece pc ve konsollarda değil mobile de en çok oynanan futbol oyunu FIFA, mobil kullanıcılara FIFA Mobile – FIFA Futbol ismi ile merhaba demekte. FIFA Mobile 19 ismi ile platformlarda yerin almış durumda. Ancak bu yıl ilk kez beta sürüm olarak ta yayınlandı ve sadece android için indirmeye açıldı. Sürüm güncelleme 1 Kasım 2018 tarihine kadar sürecek. Bu sürenin ardından FIFA Mobile 19 hem Android hemde iOS platformlarında indirilebilir olacak. FIFA 2018 yeni sezonunu şimdiden oynamak isteyenlerin oyunu indirerek oynamaları gerekmektedir.

FIFA Mobile 19 Nasıl İndirilir

İndirme bağlantısına indirme sitelerinde ulaşılabilmektedir. İndirme işleminde önce Beta programına kayıtlı olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için Google Play Store sayfasına girip burada bulunan ‘ Test Kullanıcısı ol’ bağlantısına dokunun.

Test programına katıldıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. FIFA Mobile 19 oyunu sürümünde My Team, Vs Atak, 11 v 11 maçları ile yetenek oyunları olmak üzere 4 çeşit mod ile oynanmaktadır.

FIFA Mobile 19 Beta Minimum Sistem Gereksinimleri

FIFA Mobile 19 iOS tarafından İphone 5 ve üzeri olan bütün modellerde oynanabilmektedir. FIFA Mobile 19 Android işletim sistemi olan cihazlarda oynanacak ise en az 1 GB RAM’e sahip olan, ARM tabana sahip dört çekirdek işlmecisine sahip bir akıllı telefonda daha akıcı bir şekilde oynanabilmektedir.