Apple’dan Ücretsiz Batarya Değişimi Kampanyası

Paylaş!

Apple’dan Ücretsiz Batarya Değişimi Kampanyası. Dünya devi Apple Şirketi yeni bir kampanya başlatıyor. Satılan ürünlerde yaşanılan fazla ısınma sorunu ve bazı ürünlerde geçerli olmak üzere batarya kampanyası başlatıldığı Apple yetkilileri tarafından doğrulanıyor.

Bugün tarihli bir açıklama yapan Apple şirketi, Mac Book Pro 15’’ ürününden gelen müşteri şikâyetleri üzerine yeni bir kampanya başlatıldığını bildiriyor. Yeni başlatılan batarya değişimi kampanyası sadece Eylül 2015 ile Şubat 2017 tarihleri arasında alınan ürünler için geçerli oluyor. Kampanyanın sebebi ise Apple’a gelen müşteri şikâyetleri olarak gösteriliyor. Bu şikâyetlerde Mac Book Pro 15’’ ürünlerinin bataryalarının aşırı ısınma sorunu olduğu söyleniyor.

Mac Book Pro 15 Batarya

Aşırı ısınma sonucunda tüm cihazda sorun çıkabileceğini savunan Apple yetkilileri değişim kampanyası ile bu sorunun önüne geçebilmeyi hedefliyor. Başlatılan kampanya ile Mac Book Pro 15’’ ürüne sahip herkesin eski bataryayı getirip yeni bataryayı almasını istediklerini dile getiriyorlar. Yapılan açıklama ile rahat nefes alan Mac Book Pro 15’’ kullanıcıları zaman kaybetmeden değişim noktalarına gidiyorlar. Apple’ın yaptığı bu kampanya ile kullanıcılar oldukça memnun olduklarını söylüyor.